Strona główna Polityka Jest kandydat na skarbnika

Jest kandydat na skarbnika

2475
25

Do Rady Miejskiej wpłynął projekt uchwały o powołaniu na stanowisko skarbnika gminy Trzemeszno Adriana Nowaka. Kandydat jest mieszkańcem Pobiedzisk, pracuje w Urzędzie Gminy w Czerwonaku jako główny specjalista ds. sprawozdawczości i analizy.

W konkursie na to stanowisko startowała również Joanna Woźniak z Niewolna, zatrudniona w wydziale finansowym mogileńskiego starostwa. Komisja konkursowa pod przewodnictwem wiceburmistrza Dariusza Jankowskiego wskazała na osobę A. Nowaka.

Ostateczna decyzja w tej sprawie należy do Rady Miejskiej. Głosowanie odbędzie się na najbliższej sesji 31 maja.

25 KOMENTARZE

 1. Czy w tym mieście nie ma ludzi?! Dlaczego burmistrz na najważniejsze stanowiska w gminie powołuje ludzi z poza naszej gminy?! Pierwszym był Doleżal, Jankowski, Gorczycki i ostatnio „wspaniała” pani skarbnik a teraz Pan z Pobiedzisk? Mam dziwnie wrażenie że albo Burmistrz ludzi w Trzemesznie uważa za głupców którzy nie nadają się na takie stanowiska lub boi się z nimi współpracować bo za dużo by wiedzieli co dzieje się w urzędzie.

  • z obym skarbnikiem sie dogadasz a z kims z trzemeszna to juz jeden powie drugiemu i sie rozejdzie 🙂

   sami sobie Dareczka wybieracie 🙂

 2. Niestety masz rację. Tak jest od prawie dwunastu lat,ale przyjdzie, poklepie, pogada a ciemny lud go wybiera. Ot i nasza rzeczywistość. Kiedy wy ludzie przejrzyście na oczy ?

 3. Uważam te kandydaturę za wielki błąd szkodliwy dla Gminy. Szkodliwy bo ten pan zanim nas tu pozna, to dużo czasu upłynie
  Nam nie trzeba ludzi spod Poznania. Mamy swoich wspaniałych ludzi!

  • Nie musi ludzi poznawac tylko dobrze dysponowac kasa gminna ludzie mu nie sa potrzbni a wiadomo jakich niektorych mamy wazne zeby byly nalezycie fundusze pozyskiwane i nalezycie wydawane a nie klany Trzemeszenskie.

   • Ludzi poznawać nie musi ale dobrze by było gdyby skarbnik oprócz przepisów i finansów znał również realia środowiska w którym ma pracować. Trzeba znać potrzeby i priorytety wydatków a nie tylko liczby. Ludzie z z terenu naszej gminy bardziej znają potrzeby mieszkańców niż ktoś obcy.

    • Nie martwcie sie ten facet sobie poradzi chyba ze beda tak pruc jak to z takimi ludzmi nawet sam diabel nie wytrzyma jak do tej pory bylo.

 4. Widać jednak, że ludzie z Trzemeszna nie zgłosili swoich kandydatur na to stanowisko. Przecież są osoby w Urzędzie oraz w podległych jednostkach z odpowiednimi kwalifikacjami. Brak odwagi?

  • Im mniej wiesz tym dużej żyjesz taka zasada przyświeca naszej władzy dlatego wybierają na stanowiska osoby z zewnątrz oj nie ładnie nie ładnie !!!!!

 5. Wierzę w Pana profesjonalizm i doświadczenie Panie Adrianie. Tylko nie wie Pan jednego – w co się Pan pakuje. Tu jest Trzemeszno a nie Czerwonak. Wspomni Pan moje słowa.

 6. Mam wrażenie że jest to mierny urzędnik ,gdyż dobry znajdzie pracę blisko domu, a może jest to człowiek pana L…, Który ma ciągnąć marazm i przedłużyć linie pracy kociebowej- miejscowy nie? Wydał by burmistrza jakie ma wyjazdy integracyjne -gdzie przebywa- dlaczego nie ma go w pracy -jak wygląda sytuacja Gminy -burmistrz jest cwany. ale dzban wodę nosi doputy ucho się nie urwie

 7. Czy to jest też taki fachowiec jak gloryfikowana przez burmistrza p Kociemba,też jak to określano „mrówka” i szpec od odzyskiwania vatu.Radni głęboko zastanówcie sie nad tak odpowiedzialną decyzją!!!!.To co wyprawia burmistrz z naszą gminą to mówiąc krótko,dramat

 8. Ja też tylko mogę prosić radnych i Pana Peno o głębokie zastanowienie się nad tą kandydaturą.
  Będziecie decydować o przyszłości naszej zapyziałej Gminy.
  A mamy możliwości i nie jesteśmy gminą biedną.
  Bierzmy swoich, którzy są z nami na co dzień.
  -Ci „lepsi”, bo z daleka, szybko odchodzą a nawet czmychają po cichutku nie wiadomo z jakich powodów.

 9. Pisza w dzisiejszych Pałukach o karierze pana Nowaka. Okazuje sie , że do ubiegłego roku był zastępcą skarbnika i kierownikiem wydziału finansowego a potem przeszedł na stanowisko specjalisty czyli awans w dół. Ciekawe dlaczego. Czy przypadkiem w Czerwonaku nie dano mu do zrozumienia, żeby szukał sobie innej pracy?

  • Niezwykle ważna informacja. No,No.. Cóż tu można dodać? Tak się Trzemeszno ceni, że bierze takiego kogoś? Jeśli to prawda i rzeczywiście awans w dół to „gratulacje” dla komisji konkursowej.

 10. Radni i pan Peno nie powinni dopuścić by skarbnikiem został ten pan może panu uda się zostać skarbnikiem w trójce klasowej gdzieś w szkole na terenie swojej gminny .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj