Strona główna Polityka Sławomir Kupś dyrektorem gimnazjum!

Sławomir Kupś dyrektorem gimnazjum!

2447
52

W ostatni piątek, poznaliśmy dyrektora liceum Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Dzisiaj natomiast, burmistrz Krzysztof Dereziński powołał dyrektora gimnazjum. Zostanie nim Sławomir Kupś.

Burmistrz powierzył mu obowiązki na 10 miesięcy. Sławomir Kupś ma 47 lat, od 1987 roku pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego. Społecznie pełni funkcje prezesa MKS Trzemeszno. Jego ulubiona dyscyplina sportowa to piłka nożna – w przeszłości był czołowym zawodnikiem Zjednoczonych Trzemeszno.

Jak nas poinformował Krzysztof Dereziński, pierwsza rada pedagogiczna, którą poprowadzi nowy dyrektor, odbędzie się drugiego września – w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, o godzinie 9:00. W związku z tym, msza święta dla gimnazjalistów będzie odprawiona o godzinie 11:00, a uroczyste rozpoczęcie roku nastąpi o godzinie 12:00.

Dowiedzieliśmy się również, że w nadchodzącym roku szkolnym, w pierwszych klasach funkcjonować będzie 5 oddziałów, czyli o jeden więcej niż wcześniej planowano.

Panu dyrektorowi Sławomirowi Kupsiowi życzymy sukcesów, nie mniejszych niż te, które odnosił kiedyś na murawie!

52 KOMENTARZE

  • Szczerze to ja też tak sadze że Pan Kupś nie bardzo sobie poradzi na tym stanowisku gość w porządku miły tylko ma jedna wade za spokojny,do pełnienia funkcji dyrektora musi być ktos z ,,twardą reka” a Pan Kupś do nich nie należy wiec marnie widze go na tym stanowisku lecz życze wszystkiego dobrego

 1. Ciekawa jestem co pani Kaniasta będzie tam robiła? a może starosta poszukuje kogoś do likwidacji czegoś tam w przyszłości, a może jest jeszcze jakaś szkoła w powiecie, która powinna być natychmiast zlikwidowana?

 2. Sławek, gratuluję, znam Cie od ponad 40 lat iwiem, że sobie poradzisz, choć zawiadwyanie gronem pedagogicznym do najłatwiejszych nie należy. 3-mam kciuki.

 3. Burmistrz to ma łep, powołał Sławka Kupsia na stanowisko dyrektora bez konkursu, w zamian Pan Dyrektor przyjmie Burmistrza na konkretne stanowisko w przyszłym roku po przegranych wyborach.
  Główka pracuje!!!

 4. Czytam ten bełkot uczniaków i widzę ludzi – mędrców – przyszłość Polski. Powiem wam tylko przyszła inteligencjo, że spotykam was na salach wykładowych i widze degradację społeczeństwa – młodego społeczeństwa, które niewiele ma wspólnego z tym, co dało nam LO w Trzemesznie w latach 90. jedyne co wiecie to jak w necie wylać pomyje na ludzi i komentować w durny sposób. życzę wam powodzenia i sukcesów takich jak mój kolega osiągnął i wielu dziś szanowanych absolwentów LO.

 5. Brawo Kupis!!! Niepozorny ale pracowity!. Po tym jak przejął MKS udowodnił, ze potrafi zarządzać. Brawo Krzysztof za odwagę!!! Przy okazji pozdrawiam serdecznie i gratuluje obu panom!!!

 6. Najłatwiej oceniać ludzi przed. Może byscie dali Panu Kubsiowi chociaż się wykazać a nie odrazu skreslacie człowieka na starcie. A druga rzecz Ci wszyscy mondralinscy którzy uważają że nazwisko Pani Justyny Kaniasty odmienia się na Kaniasta czy jeszcze jakoś inaczej może niech poprostu zapytaja Panią Justyne Kaniasty jak pisze się jej nazwisko i przestaną być w błędzie a także wprowadzać w niego innych.

  • Zwyczajowo w języku polskim nie odmieniemy nazwisk. Tak więc jest Pan Dyrektor Kaniasty i jego małżonka Pani Kaniasty. Ciekawych odsyłam do Słownika Języka Polskiego ( w Wikipedii tego nie znajdziecie)

   • No to wreszcie ktoś nam sprawę wyjaśnił. Trzeba było od razu Kolo / nie Kola / zapytać a nie jakiś nikomu nie znanych Bralczyków czy innych Miodków

   • To co napisał tu Kolo woła o pomstę do nieba.Kolo na pewno znasz się na wielu rzeczach.Ale nie masz pojęcia o poprawności języka.Wyłącz kompa i nie siej zgorszenia.
    Szkoda słów-i tak niczego nie zrozumiesz.Odpal wrotki i pędź połączyć się z własnym rozumem.
    Pozdrawiam Cię ,bo rozum masz jak Kubuś Puchatek.Czyli jaki?

 7. Ludzie, ile razy ma ten temat być wałkowany. Nazwiska SIĘ ODMIENIA, co potwierdzają wszystkie autorytety językowe. Najwyraziej Kolo nie wiem kto to jest Bralczyk lub Miodek!!

  Kolo – a jak z nazwiskiem Kaczyński, Kowalski? Też zwyczajowo nie odmieniasz?? Czyli mówisz i piszesz Pani Kaczyński, Pani Kowalski, Pani Wiśniewski?? Ha ha – dobre! Zna ktoś kogoś tak mówiącego? Ręka do góry, wiadomo, ze to będzie forumowy Kolo;-)

  To nie USA, to Polska i na szczęście obowiązują tutaj nasze zasady językowe. Nie wiem o czym tutaj jeszcze dyskutować, zasady są proste i jasne, a komu się nie podoba może wyjechać do stanów i tam zostać „Pani -sky”

 8. Ludziska burmistrz to burmistrz ma swoje prawa. Wybrał kogo chciał. Jeszcze miesiąc nie minął a wy już oceniacie rządy Kupśowe. Poczekamy – zobaczymy. Aha.. wyluzujcie. Bo żółć komuś j*bn*e!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here