Strona główna Różne Ruszyły prace na ”Babie”

Ruszyły prace na ”Babie”

3009
75

Ruszyły pierwsze prace w ramach rewitalizacji trzemeszeńskiego parku. Rozpoczęto je od wykopów pod mającą tam powstać scenę. To chyba jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w naszym mieście.

Prace potrwają do listopada, tak więc na wiosnę możemy spodziewać się pierwszych imprez na zrewitalizowanej ”Babie”.

Przypomnijmy, że w ramach modernizacji wykonane będą nowe ciągi komunikacyjne z kostki betonowej oraz schody prowadzące do stadionu. W górnej części przewidziano punkt widokowy. Powstanie scena, ogrodzenie i nowe oświetlenie wraz z kamerami monitoringu.

Koszt inwestycji wyniesie 399.270 złotych, z czego 254.055 złotych będzie dofinansowane ze środków unijnych, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich poprzez Lokalną Grupę Działania “Światowid”.

75 KOMENTARZE

 1. Tyle lat była górka na sanki :/ Zimą były tłumy. Brak chodników na Zieleń, Miaty. Będzie zbędna scena, zdewastowana pewnie po sezonie. Tylko po to aby zaprzyjaźniona firma miała co zrobić. No nic, czy w ramach inwestycji zostanie wytyczone bezpieczne miejsce na zjazd saneczkami dla dzieci? Jak nie to Burmistrz niech się chowa.

 2. Polaczki cebulaczki, tańczycie w kole jak to Wyspianski wspomniał w „Weselu”. Wam ciagle źle, mało niedobrze. Nie potraficie sami nic zmienić to po co krytykujecie? Nie było parku zle jest park zle. Jak się nie podba proponuje udać się na sesje rady miejskiej i pogadac 😉

  • Tak najlepiej obrażać na brak inteligencji mnie który uważa, że brakuje chodników do bezpiecznego dojścia do różnych miejscowości lub poruszania się po mieście. Powiat miał wykonać rondo przy zawodowce, które usprawniłoby ruch samochodowy, to gmina to olała, a powstaje inwestycja gdzie nikt nie chodzi lub chodzi pić, niszczyć. Zimą park był wykorzystywany przez rodziny do zabawy na śniegu, teraz zostanie to zabrane, więc jaka radość? Latem jedna impreza i tyle. Kiedyś w parku były nawet toalety i zostały zdemolowane, rozebrane, postawią coś i czy tego nie spotka taki sam los? Fajnie jak coś robią, tylko z głową. Tor przeszkód rowerowy, górka dla sanek, punkt widokowy, schody na stadion, ścieżki i odgadnięcie chaszczy tyle wystarczyłoby na inwestycję bez zbednej sceny. Taka mobilna lepsza.

   • Podobnie „czerwony plac” przed pseudo domem pseudo kultury. Wykarczowano piękne, dorodne drzewa dające cień i przyjemny chłód latem, odpowiednią tez ilość tlenu w tym zatrutym mieście, zniszczono trawnik,wszystko zawalono betonem, ustawiono donice z pseudo drzewami i wszystko tylko po to, by w papierach grało, pieniądze były wydane, lud omamiony aktywnością zwłaszcza burniszcza, ale przede wszystkim, by przepracowani urzędnicy z DK nie musieli się nigdzie ruszać, tylko wystawiać głośniki, rozstawiać stojaki i dwa, trzy razy do roku coś zorganizować, np dla dzieci usadzanych w lejącym się z nieba żarze.

    • Uważam , że park to trafiona inwestycja tylko czy na czasie. Nie przeceniałbym udziału Pani radnej biorąc pod uwagę całokształtu jej zaangażowania w rozwiązywania problemów społecznych . Jakoś dziwnym trafem nie dostrzega ona zagrożeń , niedociągnięć , błędów infrastruktury SWOJEGO rejonu wyborczego . Prawdopodobnie przyjmuje tezę , że tak musi być bo jest OK .
     Kończy się ta kadencja nie ma teraz sensu rozdzierać szat
     pokazywać palcem co należało wykonać w ciągu czterech lat .
     Zanim ktokolwiek zdecyduje się zostać radnym niech najpierw
     mocno zastanowi się co sobą reprezentuje i co mam do zaoferowania wyborcą . Nadmieniam , że zarówno ona jak i pozostali rajcy podpisywali się pod nietrafionymi inwestycjami pod publiczkę. Powracając do inwestycji ,,czerwonego placu,, bardzo słuszna uwaga . Mnie zastanawia inwestycja pl. Św. Wojciecha . Został podjęty temat i … ? Jezdnia od strony starego marketu , od strony pijalni piwa , miejsca handlu obwoźnego , miejsca parkingowe to jakaś paranoja . Pozostawiono przysłowiowy (przepraszam za porównanie) burdel . Jakoś nie dociera do mnie jak można w ten sposób postępować !

     • Można, bo można. Bo większość głosuje, tak, jak głosuje. Więc się daje chleba i igrzysk, no i skwerów, by mówiono przed wyborami „jak ten burmistrz działa, jak on działa!”. No i medal sobie można kupić. Za publiczne, a jakże, pieniądze. Bezwstyd z bylejakością rządzą obojętnością. Sami swoi.

     • A Ty co sobą reprezentujesz? że tak autorytarnie się wypowiadasz. Zagrożenia widzisz? a odezwales się kiedyś? Czy tylko ględzisz? Lub swoją kampanię zaczynasz.
      Swoją drogą ja w artykule o żadnych zasługa chyba nic nie widzę. Pan Redaktor napisał czysto informacyjnie.

     • Twój głos z Wrzosowej dobiega? Znajomy taki… To jest forum, tu można zdanie swoje wyrazić. Ględzenia zaś sporo przez dwanaście ostatnich lat bylo. Zgadnij czyjego?!

 3. Od co najmniej kilkunastu lat słyszymy narzekania, że taki park, z takim potencjałem, a taki zaniedbany. Teraz, gdy zaczyna sie w końcu coś robić czytam, że nie będzie górki do sanek. Trzeba być niesamowitym cymbałem, żeby pisać takie rzeczy. A druga sprawa, proszę nie przypisywać zasług w tym zakresie jednej osobie. Niedługo wybory, zaczyna sie więc już festiwal przechwałek kto co załatwił. Pierwszy przykład mamy z drogami powiatowymi, gdzie do remontu przykleja sie coraz więcej osób. Niczego nie załatwiła jedna osoba, zapewniam was.

 4. Podejrzewam że radość będzie kutotrwala było pomieszczenie gospodarcze bufet-ubikacje ogrodzenie oswietlenie co zostało w ciągu ostatnich 12 lat rządów? Prosze państwa jeżeli organ zarządzający majątkiem gminnym będzie tak dbał jak plac Kilińskiego brak wody -nowy Wojciecha brak wody ławki kosmoskiego brak wody droga Popìelwo Ostrowite tuje co mieszkaniec głosił to będzie wszystko zdewastowane brak działania monitoringu powszechnego odczytu współpracy z policja swiatcza kupy psie przed Urzędem miasta a wladza nie podejmuje działania na poprawę porządku

 5. Nie było remontu, źle. Jest remont, też niedobrze. Cały pić polega na tym, że park świetnie nadaje się nie tylko na imprezy, ale i do wypoczynku. Aktywnego wypoczynku. Fakt że głównie ostatnio ćwiczyli tam ostatnio „konsumcję”. Ale nie tylko. Widziałem ćwiczących bokserów, ludzi na MTB i dzieciaki na sankach gdy sprzyjały warunki. Po tej inwestycji, aktywny wypoczynek będzie ograniczony, jak nie wręcz tępiony. Do imprez warunki będą na pewno lepsze.

 6. Jak oni tam postawią scenę to na co tam punkt widokowy na tyłach? Żeby oglądać dach sceny? Scena jak ma być stała to powinna stać w innej części parku!

 7. Może trzeba wyjaśnić sobie sprawę dyskusji dwóch różnych ,,Anonimów,,.
  Dotyczy to tego Anonima który rzuca się jak ryba wyciągnięta z wody popisując się własną ułomnością .
  1. Według mnie istnieją pewne formy grzecznościowe .
  2. Zanim Pan/Pani zacznie dyskusję proszę zapoznać się ze
  wszystkimi komentarzami .
  3. Jest takie powiedzenie ,,kto pyta nie błądzi,, . W tym
  przypadku jest zupełnie na odwrót co może świadczyć o
  poziomie intelektualnym pytającego lub pytającej . Chciał
  Pan/Pani odpowiedzi więc udzieliłem jej !
  I tak na przyszłość nie przypominam sobie abym siusiał z kimś Anonimowym do wspólnego dołka !

  • Co za merytoryczny wpis dotyczący tematu parku! Jesteś jeszcze gorszy od tych, których krytykujesz.
   A w sprawie parku mówię : wreszcie i czekamy na to od dawna!!

    • Jak to prawda kole w oczy 🙂 . No ale cóż . Nic innego nie można spodziewać się po ,,BABIE,, . No i nie zdziwiłbym się gdyby BABA okazała się blondynką . Na marginesie kto zaprzeczał idei – bo ja nie . Nadinterpretacja , przekłamywanie i brak argumentów to typowe zjawisko osób z raczej ograniczona wiedzą . 🙂 Kolejna sprawa to wtrącanie się w dyskusję dwóch osób . Nie wiem czy to brak podstawowych zasad kultury czy zwykłe chamstwo . Z wypowiedzi wynika , że raczej to drugie ! Pozdrawiam i życzę udanego dnia – Paaa .

 8. Park bedzie super ale jak dlugo tak jak na Wojciecha po rewitalizacji a syf nie do poznania kto tym placem sie zajmuje i sprzata krzaki stare wyrwane a teraz zielsko rosnie tyle kasy wydane na marne .

 9. Aż miło poczytać jakim szacunkiem się obdarzacie, najmniejszego sensu nie ma publikowanie swojej opinii… bo to jest tylko iskierka do rozniecenia pożaru nienawiści

  • Pani MARTO podjąłem dyskusję z osobą , która wyraziła swoją opinie-komentarz kierując ją do ogółu . W chwili podjęcia dialogu uzupełniłem ją moimi spostrzeżenia do odczuć komentującego . Wytknąłem pewne istotne fakty odnosząc się do konkretnej osoby i osób . Nastąpił atak . Nie trzeba być psychologiem , żeby stwierdzić kim są atakujące osoby . Nie da się uniknąć rozpętania rozmowy do miana pożaru nienawiści . Nie ja ją zacząłem . Poddałem krytyce działania władzy , odchodzenia od pewnego ładu , kompleksowego działania i ucieczki od rozwiązywania kluczowych problemów . Nie jest to pierwszy i zapewne nie ostatni atak do przedstawianych faktów . Uważam , że mimo występowania iskier (terapii wstrząsowej) ma ona swoją rację bytu . Niekiedy warto przyjąć sposób komunikacji , toku myślenia prezentowanego przez atakującego . Ja przynajmniej zaczynam rozumieć w jakiej żyjemy rzeczywistości .
   Pozdrawiam .

 10. Moim zdaniem podpisywanie się jakkolwiek nie ma aż takiego znaczenia . Osobiście dostrzegam tu wiele plusów . Pozostając anonimowym poznajemy prawdziwe oblicze korespondenta . Bez żadnych ograniczeń i obaw o śmieszność można wyrażać swoje emocje , wrażliwość itp. . Można dokładnie
  określić (wspomniałem wcześniej) wśród jakiej żyjemy społeczności , co tak naprawdę tkwi w świadomości a co poza nią . Nieco inaczej przedstawia się sprawa ujawniania swoich nazwisk czy przynależności partyjnych . Tu mamy do czynienia z wyreżyserowanymi niuansami prowadzenia typowej propagandy i jawnej akcji przedwyborczej , celem osiągnięcia zamierzonego celu . Jest to łamanie wszelkich reguł , zasad i prawa . Tą kwestię pozostawiam jednak na inna okazję .
  Pozdrawiam .

  • Co do tej jawnej akcji przedwyborczej to się z Panem zgadzam i piszę na temat komentarzy a nie na temat artykułów, te są czysto informacyjne. Natomiast każdy komentarz mówiący o jakimkolwiek kandydacie, oczywiście bez wydawania sądów na temat człowieka (absolutnie niedopuszczalne), z natury rzeczy jest
   w pewnym sensie propagandą. Zwracam uwagę na oczernianie, wydawanie sądów c …itd.. , to nie jest oceną działalności czy programu kandydata nie jest to żadną dyskusją, pytania o to czy sądzący nie jest czasami zainteresowany i nie jest kontrkandydarem nie są bezzasadne. Czy dobra jest dyskusja w internecie anonimowo – nie, bo nie odróżni Pan opinii od propagandy. Co do kultury wypowiedzi – pytania nie są niczym złym w porównaniu z inwektywami a już na pewno nie z pisaniem o blondynkach…itd.. ułomnych. ..barach. ..chamstwie. …itd.. . Ogólnie rzecz biorąc chamstwo może się przejawiać rownieź w pozornie kulturalnym wpisie.
   Ale to też przy innej okazji.

   • Co do anonimowości wypowiedzi (pomijam taki drobny szczegół jak „w Internecie”), chodziło by o to, aby pozostając anonimowym nie czynić dyskusji nieczytelną przez mnożenie Anonimów (co widać na załączonym obrazku), bowiem nadając sobie każdy inny, dowolny pseudonim, anonimowości sobie nie odbieramy przecież. Skąd więc ten upór Anonimów? Zaś co do uprawianego tu anonimowo wodolejstwa, cóż, oblicze prawdziwie wolnej demokracji (KOD by się uśmiał…).

   • Poglądy nasze są nieco inne i do tek kwestii nie można mieć jakichkolwiek zastrzeżeń . Nie ma nic złego w krytyce . Dobrze ,że dostrzegł Pan w mojej wypowiedzi niestosownych zachowań . W jakiejś tam mierze chodzi mi o tego typu uwagi i reakcje . Krytykując należy jednak pamiętać o obiektywnej ocenie . Nie kierując się jedynie emocją i tendencyjną stronniczością 😉 ucieczką od kluczowego tematu jakim niewątpliwie pozostaje całokształt działań naszej Władzy . Nie na tym polega lojalność .
    Kończąc przypomnę starą prawdę : NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO . Proszę o więcej uwag .
    Pozdrawiam .

 11. Teraz przejdźmy do konkretów . Ul. kard Wyszyńskiego . Przelewająca się deszczówka z ul. Sportowej na ul. Wyszyńskiego z jednoczesnym zalewaniem zjazdu do prywatnej posesji . Zasłonięte przejście dla pieszych przy końcówce chodnika przy końcu cmentarza . Przestawiony znak informacyjny przy Domu Dziecka . Brak łagodnego przejścia jezdni łączącej nawierzchnię asfaltowej z kostką skrzyżowania z ul. Mickiewicza . Błędna informacja odjazdów i przyjazd autobusów z zdewastowanym przystankiem . Niebezpieczny i nie oznakowany wyjazd z Domu Środowiskowego . Zarośnięty wyjazd łącznika z ul. Wiosny Ludów . Zaśmiecony cały odcinek skarpy porośniętej zakrzewieniami i dziczkami . Fatalny stan chodnika .
  Ul. Sportowa . Brak znaku informującego o końcu granicy Trzemeszna . Nie w tym miejscu oznakowanie przejścia dla pieszych na końcówce chodnika przy Warsztatach Szkoły Zawodowej . Bałagan w okolicach wysypiska śmieci . Parkowanie samochodów bez przestrzegania odległości od skrzyżowań .
  Jest OK ? A może sobie coś wymyśliłem ? To jedynie uchybienia , których nie trzeba udowadniać mając szeroko otwarte oczy . Nie wspomnę tu o wniosku mieszkańców w sprawie ruchu na całej ulicy Wyszyńskiego . Kto ma tym się zająć ? JA ? Jestem jedynie obywatelem i mam prawo do żądania odpowiedzialności za posiadany mandat radnej, radnego i Burmistrza .
  Proszę nie wciskać stwierdzenia , że niektóre rzeczy nie należą do miasta i nie pozostają naszymi . Przypominam że obracamy się cały czas w jego granicach . Mimo popierania rewitalizacji Parku Baba mam wątpliwości co do słuszności tego przedsięwzięcia właśnie w tym okresie i jego faktycznego charakteru i przeznaczenia .

  • Szanowny Panie.
   Niestety nie zdobył się Pan na to , żeby przynajmniej napisać, czy startuje Pan wyborach , czy nie. Tylko Pana Marka Walczaka było na to stać
   Ostatnie zdanie…hm …w sposób zupełnie niezrozumiały atakuje Pan nie te osobę co trzeba, o kolejności prowadzenia inwestycji nie decydują pojedynczy Radni, a już na pewno Ci niezrzeszeni. Co do tych wszystkich zarzutów, to napiszę tylko tyle….a jak wyglądała cześć miasta , o której Pan pisze przed czterema laty i jakie były prowadzone inwestycje? Proszę pamiętać również o budżecie – nie z gumy niestety. I na koniec – Pański wpis jest …. no przeszedł się Pan obejrzał zobaczył to i tamto. Dla porządku proszę się przejść i w innych częściach miasta i zrobić to samo. Oskarżenie o termin rewitalizacji parku akurat teraz jest śmiesznym . Ponawiam pytanie czy rozmawiał Pan chociaż raz, moje pytanie jest następujące – jakie są Pańskie prawdziwe cele i dlaczego akurat teraz Pan to pisze? I tez mam prawo zastanawiać się , czy to interes, czy niechęć, czy kampania wyborcza?. Gdyby jako obywatelowi zależało Panu na czymś innym pisał by Pan o tym już dawno a nie w momencie kiedy pojawiła się informacja o rewitalizacji parku. Moim zdaniem ta część miasta zyskuje i to nie od wczoraj. A ocenią wyborcy ,obiektywni mieszkańcy, którzy mają oczy i swoj rozum, Pan może ze swoim głosem zrobić co chce. Ma Pan ludzi za idiotów, źe postanowił im Pan objasniać świat? 😊

   • Niestety nie . Nie teraz i nie w tych raliach . Szanuję swoje zdrowie , odpowiedzialność , rangę Urzędu , rzeczywistość Nas otaczającą i brak umiejętności ściemniania . Poza tym moje zasoby finansowe są na tyle wysokie , że nie potrzebuję żerowania kosztem dobra ogółu . Nie akceptuję ,,wyścigu szczurów,, . Jako człowiek posiadam wiele wad . Moje zainteresowania koncentruję nad czymś zgoła innym . Jednym słowem nie nadaję się . Piszę bo wkurza mnie niszczenie wszelkich dóbr materialnych i pozamaterialnych przy użyciu części nieświadomych osób . Osób , które są świetnym materiałem do manipulacji .
    Odejdę teraz od tematu :-). Może ja zadam Panu pytanie . Zastanawiałem się dlaczego Pan jest przeciwny ,,anonimowości,, będąc samemu anonimowym ?
    Oczywiście posiadam swoją hipotezę lecz dla celów poznawczych , chciałbym ustalić czy jest ona fałszywa czy nie .
    Pozdrawiam .

   • Mam nieco ograniczony czas . Nie mam żadnego zamiaru wpływać na pana światopogląd , odczucia czy obranej ścieżki życia . Pisałem i powtarzałem kilkakrotnie to moje zdania , które nie jest moim i nie musi Być Pańskim . Pan nie akceptuje moich wypowiedzi a ja nie zgadzam się z Pańskimi . I tyle . Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego i zdrożnego .
    Popędzany czasem pominąłem uściślić istotnego stwierdzenia w poprzednim komentarzu . NIE MAM zamiaru kandydować (aby było jasno i wyraźnie). Myślę , że zaspokoiłem i usatysfakcjonowałem Pańską ciekawość .
    Pozdrawiam .

    • Ok. Szanuję Pańskie zdanie na podstawie tego zdania niech Pan odda swój głos i już. To samo zrobi każdy wyborca. Przeciwko anonimowosci jestem tylko wtedy kiedy komuś się wydaje , że ma prawo do wydawania sądów i pisaniu o jakiś manipulacjach. Czy zadał Pan już sobie trud odnotowania wszystkich przekreconych znaków w mieście czy tylko w jednym okręgu wyborczym się tak nagle wszystkie przekreciły 😉 Widział Pan ul. Mogilenską może? Dlaczego piszę bo uważam, że ta część miasta zyskuje i chcę żeby tak pozostało.
     Nie wiem, ale mam przekonanie, że w poniedziałek odpowiednie służby drogowe zajmą się tymi znakami. Wie Pan jest takie powiedzenie „która krowa dużo ryczy mało mleka daje”.

     • Drogi mój rozmówco . Polubiłem Pana Anonimie 🙂 . Muszę Panu powiedzieć , że dość długo przyglądałem się znakom usytuowanym przy skrzyżowaniu ul. Langiewicza z ul. Kopernika . O tej nieprawidłowości pisałem na tym portalu raz , drugi , trzeci dopiero jak wstrząsnąłem Panem radnym w mgnieniu oka znaki ustawiono prawidłowo . Oczywiście odbiło się to z atakiem na mnie oskarżeniem o czepiania się .
      Żenującym pozostaje fakt pozostawienia pozostałych absurdów
      na które zwróciłem uwagę na ulicach Mickiewicza , Kochanowskiego , placu Św Wojciecha czy wstrętnym ,,czerwonym ,, przy zacnym popiersiu H.Cegielskiego . Istotne i ważne przedsięwzięcia dla Naszego miasta są stale spychane na plan dalszy lub całkowicie pomijane . Nie jest to jedynie wina Burmistrza (powtarzam się) . Wiem doskonale co to budżet i o czym mówi jego ustawa . Są jednak sprawy nie wymagające aż tak drastycznych nakładów finansowych , które umykają a nie powinny . Przypomnę , że nie jestem przeciwny inwestycji parku . Będzie on dla Nas . Biorę jednak pod uwagę koszty , które spadną na podatnika . Nikt nie sprawia Nam żadnego prezentu a zwłaszcza nie UE . Tymczasem czekam cierpliwie co dalej z kulturą ,przychodnią , szkolnictwem zawodowym , pozostawioną spuścizną . Co dalej z gazyfikacją , jezdniami , siecią wodociągową , firmą Remondis , budynkiem dworca PKP , Browaru i innymi przedsięwzięciami gospodarczo-przemysłowymi . Cierpliwość ma swój ograniczony czas a życie ucieka !
      Pozdrawiam .

    • O co chodzi ? . A oto , że są jeszcze ulice : Klonowa , Modrzewiowa , Zielona , Jaśminowa , Wiśniowa , Sosnowa i Wrzosowa z wyścigowcami autek i osobą złapanym za kierowanie w stanie nietrzeźwym . Ponadto Trudno aby sąsiedzi Pana Burmistrza i on sam brnął w błocie .
     Puknij się w łepek zanim zadasz kolejne pytanie .

 12. Jestem cholernie upierdliwy . Przejście dla pieszych przy ,,krzyżu,, na ulicy Sportowej,, to ewidentny przykład nie zauważania absurdu , wyjątkowej obojętności i kpiny . Przejście usytuowano między chodnikami o dość wysokich krawężnikach . Obniżenie krawężników umożliwiających łagodne ich pokonanie znajduje się kilka metrów dalej . Niesprawni ci z laskami o kulach i na wózkach inwalidzkich , osoby z wózkami z dziecięcymi chcąc uniknąć karkołomnego zejścia i podejścia omijają oznakowanie poziome . Pani radna każdego dnia pokonuje tą trasę i nie razi jej zupełnie absurd istniejącej niedorzeczności . Nie trwa to tydzień , miesiąc , rok lecz nieco dłużej . Jak od takiej osoby można oczekiwać poważnego traktowania roli jakiej się podjęła . Podpowiem tej Pani , że wystarczyłoby problem zgłosić choćby w interpelacjach i nie byłoby sprawy . Mijają cztery lata , które niczego niektórych nie nauczyły . A dal osób popierających partactwo proponuję nie zabierania głosu . Nie ma sensu silenia się na dyskusje odwracając kota ogonem . A Anonim ? Wybacz anonimowa osobo proszę samemu sobie zadać pytanie o swojej mentalności i trzymania emocji na wodzy . Wiem , że prawda kole w oczy . Nie jest to powód na rzucanie się . Nie jesteś nieznajoma osobo jedyną w Trzemesznie . Jesteś mało znaczącym pyłkiem . Ja będę ten pyłek oddzielał jak ziarno od plewu . Życzę milutkiego dnia i pozdrawiam 😉

  • Nadal gratuluję dobrego samopoczucia. . Nie jest Pan upierdliwy, może raczej nudny i juz wszyscy się zorientowali o co ….. itd.. Najpierw mnie Pan lubi później po braku reakcji z mojej strony ponoszą Pana jakieś , mam wrażenie emocje – od ściany do ściany.

   PS. Nie zawieram znajomości na portalach , zyje w realnym świecie, Panu też radze, więc to że mnie Pan lubi ani żadne inne słowa nie robią na mnie wrażenia.☺ OK, jestem mało znaczącym pyłkiem 😂 zapewne w przeciwieństwie do Pana.😂

 13. Mam nadzieję że ograną również krzaki na końcu parku (w stronę Miat). Osoby jadące w stronę Miat, zjeżdżający w drogę gruntową przed figurą muszą się 16 razy upewniać czy nic nie nadjeżdża z naprzeciwka.

 14. Słowo lubić ( lubię , polubiłem itp.) użyłem jako metafory do niespójności wypowiedzi w sprawie anonimowości . Jest ona zabawna . Dlatego też ciesze się tak znakomitym humorem 🙂 .
  Pozdrawiam .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj