Strona główna Różne Rozgrywki sołeckie w Niewolnie

Rozgrywki sołeckie w Niewolnie

1388
19

Sołectwo Niewolno było gospodarzem kolejnych rozgrywek w ramach turnieju piłki nożnej sołectw. Drużyna gospodarzy nie zawiodła swoich kibiców, pewnie wygrywając dzisiejszy turniej. W finale pokonali zespół z Trzemżala.

Trzecie miejsce wywalczyło sołectwo Miaty – Brzozówiec, które w meczu o trzecie miejsce wygrało z Zieleniem. Królem strzelców został Dawid Włodarczyk z Trzemżala, najlepszym zawodnikiem Sławomir Kupś z Trzemżala, a najlepszym bramkarzem Piotr Stablewski z Niewolna.

S. Kupś po otrzymaniu pucharu przekazał go Bartoszowi Sobańskiemu z Zielenia uznając, że wyróżnienie to należy się właśnie temu zawodnikowi.

Wybrano też najlepszego kibica – Pawła Kuchtę z Niewolna. Specjalne wyróżnienie – za osiągnięcia artystyczne – otrzymał zespół ”Hop”, który dzielnie dopingował swojej drużynie.

W trakcie turnieju nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych oraz poczęstunku.

19 KOMENTARZE

  1. Trenowali z wielkim Trzemesznem przegrali ,ale trening nie poszedl na marne.Gdyby Trzemeszno gralo w soleckich to soleckie musiałyby zrobic reprezentacje ze swoich najlepszych zawodnikow .Pozdrawiam Ł.G.

  2. A ja pytam, dlaczego wszystko robione jest tylko dla wiosek? Dlaczego do rozgrywek nie dopuszcza sie drużyn z miasta? Niedawno rozpoczęły się rozgrywki sołeckie w siatkówkę plażową. Też tylko dla sołectw.

    • Stablewski Gadzinski Pietraszewski Witkowscy Labedzie Bogusze Dlutkowski Wisniewscy Bambus Pietrzak Mikuła Gorgon z Mogilna Baran

    • 1998 – 2000 pierwszy rok i awans drugi 5 czy szóste miejsce wyjazd na zgrupowanie do Austrii min porazka z Trzemesznem w pucharze polski 2:0 Dziki dwie

  3. Chyba ktos tu nie odróżnia sołectwa od miasta… Niestety. Trzemeszno ma swój klub który dzielnie ich reprezentuje wiec zamiast podać durne komentarze to przeszedlbys się na ich mecze od nowego sezonu. Nie pozdrawiam

  4. Jak byś był na wszystkich meczach to byś mógł ocenić kto był lepszy i gdybyś się potrudzil i zobaczył na statystykę z tego turneju to byś zobaczył że pan Piotr Stablewski broniac bramki przez cały turniej nie wpuścił żadnej bramki mial konto zerowe a dotego znakomicie bronił !!!!!!! A tak wogule to piekny turniej szacun dla organizatorów

  5. Niewolno nabrało trochę oddechu po rozbudowaniu o nowe osiedle domów jednorodzinnych.Tak trzymać i dalej podnosić poprzeczkę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj