Strona główna Na sygnale Reanimacja na drodze w Ostrowitem

Reanimacja na drodze w Ostrowitem

14650
18

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj, około godziny 6:30, na drodze w Ostrowitem.

Kierujący samochodem marki volkswagen – około 40-letni mężczyzna – zjechał na pobocze i zatrzymał pojazd, a po chwili utracił przytomność.

Świadkowie, którzy pojawili się na miejscu, podjęli akcję resuscytacyjną. W dalszej kolejności prowadzili ją strażacy oraz ratownicy medyczni.

Niestety, pomimo około godzinnego wysiłku służb, życia mężczyzny nie udało się uratować.

W działaniach brali udział trzemeszeńscy ratownicy medyczni, policjanci oraz strażacy z OSP w Trzemesznie, OSP w Trzemżalu, JRG w Gnieźnie i JRG w Mogilnie.

Służby czekają na przyjazd prokuratora.

18 KOMENTARZE

  1. No, tym razem to chyba przsadziliście, druhowie… Cztery samochody pożarnicze do jednej nieprzytomnej osoby??? Tym bardziej, że na miejscu była karetka pogotowia! Przecież są to niuzasadnione koszty, które pokryć musimy my wszyscy… Brakuje Wam albo właściwej koordynacji działań, albo elementarnego poczucia przyzwoitości…

  2. A prawda jest taka po zobaczeniu8 sytuacji i zobaczeniu że tyle straży jest niepotrzebnej to jednostki niepotrzebne [powinny się udać do swoich remiz a tak jest naciągany czas z czego my podatnicy płacimy

  3. Chyba nasi radni zaczeli oszczędzać pieniądze bo ciemno było dzisiaj na mieście i nie widać jak ktoś przechodzi przez jezdnię a jak będzie tragedia i ktoś zginie to będzie wina kierowcy.

  4. Moim zdaniem zabrakło księży z olejami. Najlepiej z Gniezna, Trzemeszna , Mogilna, Kamieca. Nie wspomnę o Panach z Z.P. i przedstawiciela Ukrainy. Proponuje zatem zakup aut specjalnych dla wyzej wymienionych. Jak szaleć to konkretnie z przytupem.

  5. Stoja pajace w bialych kaskach i patrza na zegarek jeszczs z dwie godziny nie leży cza to pieniadz.Ale po kazdym.powrocie z akcji gasniczej zadowoleni bo fudamenty uratowane jeb…ć pis i wszystkich ktorzy sa za

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj