Strona główna Różne Rajd rowerowy na Pałuki

Rajd rowerowy na Pałuki

1182
5

Stowarzyszenie pod Żaglami serdecznie zaprasza na drugi z cyklu dwóch rajdów rowerowych, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (23 czerwca) do Biskupina. Uczestnicy będą „kręcić kilometry” na Pałukach – pojadą przez Wenecję, Gąsawę, Marcinkowo i Chomiąże Szlachecką.

Wyjazd o godzinie 8:30 z Placu Kosmowskiego w Trzemesznie. Na finiszu przewidziano ognisko z kiełbaskami i napojami. Powrót w zależności od pogody około godziny 15. Długość trasy to 70 km.

Organizatorzy proszą uczestników o jazdę z aplikacją „Aktywne Miasta”. Dla uczestnika obydwu rajdów Stowarzyszenia Pod Żaglami, który w Aktywnych Miastach „wykręci” najwięcej kilometrów dla Trzemeszna, przewidziana jest atrakcyjna nagroda – rower. Zachęcamy do udziału i zapraszamy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt telefoniczny na numer podany na poniższym plakacie, gdyż dla organizatora ważna jest liczba rowerzystów.

5 KOMENTARZE

  1. a ja mam pytanie czemu Stowazyszenie pod Zaglami trzyma łódki na rybakowce i sami czlonkowie chodza plywac z dziecki z kumplami a stowarzyszenie tylko jezdzi na rowerach ?

      • nie piję alkoholu ale jesli to jest twoja odpowiedz to gratuluje – zapewne wyborca PiS bo taki bełkot w odpowiedzi to tylko oni maja – zadajesz pytanie im a oni ” aaa panie pacz pan tam to dopiero kradną a ja to nie ja to przy nich jestem wróbelek”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj