Strona główna Kultura Qba Live 2022 już w listopadzie!

Qba Live 2022 już w listopadzie!

2263
6

Po długiej przerwie – spowodowanej pandemią COVID-19 – w listopadzie b.r. odbędzie się druga edycja imprezy Qba Live, poświęconej pamięci Kuby Waltera.

Jak poinformowali nas organizatorzy, wydarzenie będzie dwudniowe, a rozpocznie się 11 listopada. Tego dnia zaplanowano przesłuchania zespołów zakwalifikowanych – na podstawie wcześniejszych zgłoszeń – do tej fazy festiwalu.

Drugi dzień (12 listopada) będzie dniem koncertów różnych wykonawców, w tym także laureatów festiwalu, ale i członków jury, a także naszych trzemeszeńskich wykonawców.

Udział w jury potwierdziły już osoby do niego zaproszone, w tym także te spoza Trzemeszna. W tym gronie znalazła się m.in. Agnieszka Olszewska-Kaczmarek, autorka tekstów, kompozytorka, wokalistyka występująca i nagrywająca jako Back to The Ocean i Aggie oraz Rafał Kolikow, producent filmowy i muzyczny, założyciel i szef Prime Film Production, który wymyślił i wyprodukował (razem z Krzysztofem Landsbergiem) m.in. seriale „Piąty stadion”, „Trzecia połowa”, „Dwoje we troje”, a także był nominowny do nagrody Fryderyka za produkcję albumu „Raz Dwa Trzy 25”.

Festiwal będzie zarówno dla zespołów, jak i artystów występujących na scenie solo. Warunkiem uczestnictwa będzie nadesłanie nagrań 3 utworów, w tym co najmniej 2 autorskich.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie festiwalu |LINK|.

Zapraszamy też do obejrzenia relacji z pierwszej edycji Qba Live, którą zamieszczaliśmy na łamach portalu Trzemeszno24.info |LINK|.

6 KOMENTARZE

  1. Dziś w trakcie sesji upajania się był ciąg dalszy.Te kółko wzajemnej adoracji to naprawdę uwierzyło, że są fajni. Konkretnie to wypowiadał się radny Lipiński, któremu stare zgredy próbują narzucić swoją narrację. Starcy wychowywać wnuki a nie zajmować się sprawami o których nie macie pojęcia albo po prostu nie potraficie przez lata rozwiązać! W Zjednoczonych wymietli starą ekipę wzajemnej adoracji i co się okazało? Ano to, że nie dosyć że można utrzymać klub a w dodatku ludzie zaczęli przychodzić na mecze. Także dziadki czas wasz dobiega końca. Okazuje się, że trzeba zwoływać specjalną Komisję aby wyjaśnić dlaczego powiat robi lub nie robi chodnika w Rudkach. Tylko debatować, dyskutować to oni potrafią. Dietki lecą. Już nie wspomnę o tych, którzy w ogóle się nie odzywają. To są radni? Radni, co boją się cokolwiek powiedzieć bo może się komuś narażą. Dziurawe ulice, nierówne chodniki, wyrwy w drogach pod Trzemesznem, remondis robi sobie co chce a burmistrz tylko mówi, że on się nie zgadza. Co on w ogóle może? Dziś okazało się że jakiś rolas nie płaci w terminie gminie jak dobrze słyszałem 100 tysięcy za jakąś dzierżawę. Co to za jakieś przywileje? Ludzie prowadzący działalność w lokalach gminnych nie mają takich preferencji. O co tu chodzi? Może redakcja napisze kto to taki ma takie chody u burmistrza, że nie płaci w terminie gminie. Najważniejsze jest dla dziadka i wiecznego vice że pojechali sobie do muzeum w Warszawie i się podniecali przemową gaduły. Co wymiernego wynika z jego gadania? Co z tego ma zwykły mieszkaniec? Tylko musimy go utrzymywać.

    • To jest Twój komentarz do poczynań burmistrza, który pozwala nie płacić na czas około 100 tysięcy za dzierżawę ziemi gminnej? Uznajesz burmistrza i jego pracowników za pisowską sektę? Jeśli tak to muszę przyznać, że odważna ta Twoja teza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj