Strona główna Różne Praca w Bridgestone Poznań. Sprawdź, ile można zarobić!

Praca w Bridgestone Poznań. Sprawdź, ile można zarobić!

2463
0

Chciałbyś zarabiać 4500 zł brutto miesięcznie, a po okresie próbnym 5000 zł? A do tego mieć prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy, tańszy abonament na telefon i internet dla siebie i swojej rodziny i wiele więcej? W stolicy Wielkopolski czeka praca, która Ci to wszystko zapewni. Jeżeli dotychczas Twoim jedynym zmartwieniem były dojazdy, to teraz przestało to być problemem! Z Trzemeszna do Poznania dojedziesz Koleją Metropolitalną w niecałą godzinę.

Fabryka Bridgestone Poznań codziennie produkuje ponad 31 tys. opon klasy premium dla największych marek samochodowych na świecie. Pracuje tu niemal 2000 osób, które dbają o wysoką jakość produktów. Chcesz współpracować z najlepszymi? Dołącz do zespołu już dziś!

Na start każdy pracownik otrzymuje nie tylko umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Bridgestone Poznań, ale również atrakcyjne zarobki – na początek 4500 zł brutto miesięcznie, a po trzech miesiącach – 5000 zł. Ale to oczywiście nie wszystko!

Jeżeli dotarłeś do tej części artykułu, to za chwilę będzie jeszcze ciekawiej! Zakład dba o wszystkich, którzy w nim pracują, dlatego czeka na Ciebie cały pakiet benefitów. Bridgestone Poznań zapewnia m.in. możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny. A żeby być w kontakcie z najbliższymi, będziesz mógł skorzystać z taniego pakietu na telefon i internet mobilny.

Mało? To dorzucą jeszcze dofinansowanie do karty sportowej i opłacany przez nich udział w zawodach biegowych i rowerowych, bo wiedzą, jak ważna jest kondycja fizyczna ☺. W fabryce czekają na Ciebie również świeże owoce i dopłata do posiłków w kantynie. Misją, którą zakład podkreśla, jest bezpieczeństwo, dlatego będziesz mógł także ubezpieczyć siebie i swoją rodzinę na preferencyjnych warunkach.

Umowa o pracę, atrakcyjne zarobki i bogaty pakiet benefitów – właśnie to oferuje Bridgestone Poznań. Daj się poznać bliżej i wyślij swoje CV na: hr.rekrut@bridgestone.pl

Chcesz wiedzieć więcej o Fabryce Bridgestone Poznań? Zajrzyj na www.bridgestone-poznan.pl

Masz pytania? Zadzwoń na numer +48 795 545 000. Pod tym telefonem czekają rekruterzy, którzy chętnie opowiedzą Ci o pracy w zakładzie ☺.

(art. prom.)