Strona główna Różne Praca dla Elektryka Utrzymania Ruchu

Praca dla Elektryka Utrzymania Ruchu

754
0

Cembrit Production S.A. producent płyty falistej i akcesoriów dachowych z włókno-cementu szuka kandydatów do pracy na stanowisku Elektryka Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe poparte doświadczeniem
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość zagadnień z branży elektrotechnicznej
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)
  • zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku produkcyjnym i rozwoju umiejętności

Aplikacje z klauzulą o treści:

Oświadczam, że niniejszym dobrowolnie udostępniam CEMBRIT PRODUCTION S.A.. z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, podane wyżej dane osobowe oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych do pracy w CEMBRIT PRODUCTION S.A. w zbiorze „Kandydaci do pracy” w formie elektronicznej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych udostępnianych przeze mnie w procesie rekrutacji jest CEMBRIT PRODUCTION S.A. z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, a dane te będą przetwarzane w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych do pracy w CEMBRIT PRODUCTION S.A. w zbiorze „Kandydaci do pracy” w formie elektronicznej. Zostałem/am ponadto poinformowany/a, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania a także, że podanie przeze mnie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Zostałem/am ponadto poinformowany/a, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania a także, że podanie przeze mnie powyższych danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am również poinformowan/a, że w przypadku stanowisk łączących funkcje lokalne i grupowe przekazane przeze mnie dane mogą być udostępnione innym Spółkom z Grupy Cembrit.

należy przesyłać do Cembrit Production S.A., ul. Gnieźnieńska 4 62-240 Trzemeszno lub na adres rekrutacja@cembrit.pl

cembrit_logo

(art. prom.)


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów: