Strona główna Artykuł partnera Poznaj zestaw klocków – Marioinex Mini Waffle City Ulica

Poznaj zestaw klocków – Marioinex Mini Waffle City Ulica

1295
0

Jednymi z najchętniej wybieranych klocków przez najmłodszych i ich rodziców jest zestaw od Marioinex Mini Waffle City Ulica. To zabawka, dzięki której dzieci nie tylko mają ciekawe zajęcie, ale także świetnie się rozwijają.

Innowacyjne kształty, mnogość kolorów, czytelna instrukcja budowania krok po kroku, polska produkcja, a także opakowanie wytworzone z materiałów odnawialnych w recyklingu – to mogą być tylko i wyłącznie klocki od Marioinex. Wśród nich popularnym zestawem jest Ulica, będąca częścią serii Mini Waffle City. Co go wyróżnia?

To aż 280 klocków, a do tego 4 niepowtarzalne figurki

Marioinex Mini Waffle City Ulica to jeden z największych zestawów z tej serii. Zawiera aż 280 klocków, a także 4 figurki – ekspedientkę Mary, złodziejaszka Krisa, policjanta Jacka i sąsiadkę Wandę. Tak duży zestaw daje dziecku naprawdę spore pole do popisu. Jest świetną bazą do tego, żeby stworzyć swoje własne miasteczko, pełne tętniącego życia i bohaterów.

Większość klocków z serii Mini Waffle City ma kształt przypominający gofra. To oznacza, że można swobodnie je łączyć, niczym puzzle. Każdy klocek w tym kształcie posiada po 10 wypustek, a także 4 otwory. Sprzyja to tworzeniu nie tylko konstrukcji w 2D, ale również w 3D. W zestawie Mini Waffle City Ulica, oprócz klocków w tym tradycyjnym kształcie, znajdują się takie w specjalnych kształtach, które ułatwiają budowanie miejskiej architektury. To np. sygnalizacja świetlna i koła samochodowe czy też śmietniki.

Takie zróżnicowanie klocków pozwala tworzyć ciekawe budowle, co niewątpliwie wpływa na rozwój każdego malca. Po pierwsze rozwija wyobraźnię, zwłaszcza tę przestrzenną, a po drugie ma ogromne znaczenie dla bodźców czuciowych i przetwarzania sensorycznego. Każdy z tych aspektów jest niezwykle ważny już od najmłodszych lat. Tym bardziej dobrą wiadomością jest to, że Marioinex Mini Waffle City Ulica to klocki przeznaczone dla dzieci już od 3 roku życia.

Stwórz z Twoim dzieckiem wyjątkowe miasteczko!

Każdy specjalista potwierdzi, że dla rozwoju malucha najważniejsze jest spędzanie czasu z rodzicem. Nic nie jest w stanie tak tego umilić jak ciekawe klocki. Z ich pomocą możesz stworzyć ze swoim dzieckiem naprawdę wyjątkowe miasteczko. Pomoże wam w tym dokładna instrukcja krok po kroku, ale oczywiście, jeśli tylko będziecie mieli taką fantazję, możecie stworzyć wszystkie budowle według własnych upodobań. A może najpierw skorzystacie z instrukcji, a potem dokonacie jakichś modyfikacji? Wtedy zabawa będzie jeszcze lepsza i może trwać dłużej, a wy spędzicie razem w ten sposób niejedno miłe popołudnie.

W mieście, oprócz ruchliwych ulic, muszą znaleźć się też budynki, takie jak sklep, kawiarnia czy domy. Zbudujecie je z pozostałymi zestawami klocków od Marioinex z serii Mini Waffle City. Będzie to świetny pomysł na prezent na każdą okazję. Twoje dziecko na pewno będzie go wyczekiwać z niecierpliwością.

Poznaj pełną ofertę klocków Marioinex