Strona główna Różne Pożar piwnicy w Zieleniu

Pożar piwnicy w Zieleniu

1344
13

Dzisiaj, krótko po godzinie 7, do służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o pożarze w domu jednorodzinnym w Zieleniu. Na miejsce zadysponowano strażaków z Trzemeszna, Trzemżala i Gniezna oraz policję.

Po dotarciu pierwszych jednostek okazało się, że pożar wybuchł w piwnicy budynku – palił się zgromadzony tam węgiel. Pomimo tego, iż strażacy szybko opanowali sytuację, w pomieszczeniu znaleźli dwa martwe koty i psa.

Nikomu z mieszkających w domu osób nic się nie stało.

13 KOMENTARZE

    • Na potrzeby Trzemżala w zupełności wystarcza Żuk… pamiętajmy o tym, że to nie samochody tworzą OSP, a ludzie 😉

      • Mieszkańcu jeśli uważasz że zupełnie wystarcza na potrzeby trzrmzala to osobiście możesz wybrać się tym zuczkiem na przegląd techniczny do stacji diagnostycznej:) nie jestem z trzrmzala ale widziałem jak ostatnio przyjeżdżali ten żuk ledwo jedzie:) panowie odważni jesteście że nim jezdzicie…

  1. O czym tu pisać?Sprzęt należy wymienić i to bez dwóch zdań.
    Mieszkaniec gdzie ty żyjesz? Sprzęt to Nasze i Wasze bezpieczeństwo.

    • Jaki wpływ na bezpieczeństwo mają tak małe jednostki? Tak naprawdę to żaden. Wystarczy sobie z ręką na sercu zrobić jakieś zestawienie gdzie się było i co się faktycznie robiło, policzyć jakie to koszty wygenerowało i gdzie w bezsensowny sposób pieniądze się utopiło. Okaże się wtedy że można takie „bezpieczeństwo” i pomoc zrobić w dużo tańszy sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj