Strona główna Sport i rekreacja Powstanie strefa kibica

Powstanie strefa kibica

2811
11

Burmistrz Trzemeszna Kacper Lipiński poinformował dzisiaj na swoim profilu facebookowym o utworzeniu strefy kibica na najbliższe dwa mecze naszej reprezentacji.

Jak czytamy w poście, strefa znajdzie się w holu Ośrodka Sportu i Rekreacji, 21 oraz 25 czerwca. Są to terminy dwóch najbliższych spotkań biało-czerwonych, kolejno z reprezentacją Austrii i Francji. Oba mecze odbędą się o godzinie 18:00.

Wstęp do strefy jest bezpłatny.

K. Lipiński w rozmowie z nami powiedział, iż do utworzenia strefy zainspirował go jego kolega, Adrian Kiliński. „Mam nadzieję, że frekwencja wśród mieszkańców będzie wysoka. Jeśli tak, nie wykluczamy otworzenia strefy także na kolejne mecze. Mamy nadzieję, z udziałem naszej reprezentacji„.

11 KOMENTARZE

  1. Super pomysł, najlepiej własnie w wiekszej przestrzeni. Na pewno bedzie sporo chętnych na wspólne kibicowanie !!!! Brawo dla burmistrza nareszcie zaczyna sie cos dziac, powoli do przodu!!!

  2. wspominalam ludzie dialogujcie z burmistrzem,jest otwarty na mieszkancow,kazdy poniedzialek oczekuje na ludzi. jak widac dobra rada nigdy nie jest zla.Gospodarz dziala bra……wo!!!!!

      • Jakoś obecna władza działa ? Nie spełniło prawie żadnych obietnic plus się poróżnili 🤣 rzeczywiście jest powód do dumy. A jak za mało działań Burmistrza przez miesiąc to proszę się zastanowić najpierw jak to wszystko się robi a nie czepiać jak ktoś chwali za wykonywanie swoich obowiązków 😊

  3. Czy ktoś widział dziedziniec po bylym nternacie LO przy ul. Wyszynskiego w Trzemesznie? Ile pozostało jeszcze czasu do rozbiórki bylego INTERNATU i budynku po SZKOLE. ZAWODOWEJ przy ul. Mickiewicza w Trzemesznie? Moze ktoś ma inny pomysł? Moze ktoś nareszcie ruszy,, mózgownicą ,,!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj