Strona główna Różne Podziękowanie za koncert

Podziękowanie za koncert

1579
7

Zwyczajnie nie potrafię opisać emocji, które od piątku 21 września we mnie drzemią. Dodaliście mi nieprawdopodobnej siły do dalszej walki o powrót do sprawności. To było coś fantastycznego. Szok. Niedowierzanie. I ogromna wdzięczność 8.145,04 zł.

Na zadawane pytanie skąd u Nas tyle siły? No właśnie stąd. Mimo, iż minęło 3,5 roku od chwili wypadku PRZYJACIELE są cały czas ze mną. DZIĘKUJĘ!!!

Gorąco DZIĘKUJĘ ORGANIZATOROM: Burmistrzowi Trzemeszna Krzysztofowi Derezińskiemu, Dyrektorowi OSiR Mariuszowi Kowalczykowi, Stowarzyszeniu TERAZ, Mogileńskiemu Domowi Kultury, Mogilno Sport, Towarzystwu Tenisa Stołowego, CKW Magnolia, OW „Jutrzenka”, Restauracji „Czeremcha”, Restauracji „Qrnik”, wolontariuszom, koleżankom i kolegom Michaliny, znajomym, sąsiadom za: pomoc w zbiórce, przekazane ciasta, upieczony chleb, smalec i wszystko inne o czym może zapomniałem.

DZIĘKUJĘ Nauczycielom i Przedszkolakom z przedszkola „Misia Uszatka” i „Kubusia Puchatka”. Nauczycielom i Uczniom Szkół Podstawowych Nr 1 i Nr 2 w Trzemesznie. DZIĘKUJĘ Panu Leszkowi Kucharskiemu. DZIĘKUJĘ Wolnym Strzelcom. DZIĘKUJĘ „Qba Live”, „AGGIE/Back To The Ocean”, „Ivo Partizan”. Dziękuję WSZYSTKIM za obecność, za to że jesteście.

Kolejny raz poczułem, że nie jestem sam w tej walce o swoje marzenia, o przyszłość. To jest coś wspaniałego. Jeszcze raz szczerze DZIĘKUJĘ!!!

„SERNIK”
Mariusz Twarużek

7 KOMENTARZE

  1. Szkoda że trzemeszno24.pl nie zamieściło materiału z tego koncertu. No ale cóż, taki koncert to nie afera więc po co o tym pisać. A koncert i cała impreza suuuper udana. Brawo organizatorzy. Fajnie było znów zobaczyć Sernika za garami 🙂

    • Gdyby Mieszkaniec czytał wszystko co portal zamieszcza, a nie same afery, to widziałby miedzy innymi relacje z różnych akcji dobroczynnych, w tym również dla Pana Mariusza. Zauważyłby też, że portal zapowiadał to wydarzenie. Nie jesteśmy w stanie być wszędzie, w ostatnim czasie imprez jest szczególnie dużo. Bywa, że zamieszczane przez nas relacje pisane są na podstawie materiałów przesyłanych przez organizatorów. Ale to już ich wola.

      • A ja nie pisałem że nie było zapowiedzi. Pisałem że nie było relacji a to istotna różnica ale oczywiście nie o wszystkim trzemszno24 musi pisać. Ale fajnie by było.

  2. Piękna sprawa. Podziw i szacunek. Szacunek dla najbliższych że nie izolują Mariusza i widzimy jakie robi postępy czuje się potrzebny wielu ludzi o nim cały czas pamięta i pomaga każdy jak może. Najmniejszy maleńki gest to procent choćby dobrej energii i chęci do życia. Choroby się nie zazdrośći. bądźmy tego swiadomi. Mariusz to jawny przykład dla innych aby nie pozostawać samym ze sobą. Trzymaj się. Warto pomagać 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj