Strona główna Na sygnale Pijany kierował motorowerem

Pijany kierował motorowerem

3303
8

Wczoraj (24 stycznia) w Mijanowie trzemeszeńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 47-letniego mieszkańca naszej gminy, kierującego motorowerem.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowe Policji w Gnieźnie, przeprowadzone badanie alkomatem wykazało 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu mężczyzny.

47-latek po wykonanych czynnościach został zwolniony do domu. Za przestępstwo odpowie przed sądem.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KP w Trzemesznie.

8 KOMENTARZE

  1. Kto jadąc w Niemczech na rowerze przekroczy dozwolone 1,6 promila alkoholu we krwi, musi się liczyć z trzema punktami karnymi, karą pieniężną oraz przymusowymi testami psychologicznymi. Osoby, które obleją testy muszą się liczyć z utratą prawa jazdy. np w Niemczech jesteś normalny tu w Polsce nie ale jak ludzie jedzą mięso a cierpią zwierzęta to prawie nikogo to nie obchodzi w innych krajach jedzą psy w innych święte krowy i święte szczury i ludzie krzyczą do zlinczowania z nim i szanują prawo Polityków a zarazem krzyczą na nich co za idioci coś takiego wymyślili jest coś takiego jak normalne czy nie oczywiście nie popieram ludzi pod wpływem na drogach ale sami widzice jak jest w innych krajach

  2. Dużo ludzi się śmieje z innych i obgaduje że ta go zdradza albo ten a za rok mają tak samo u siebie i wtedy o sobie nic nie powiedzą bo wstyd albo się chwali w pracy że zdradza kobietę a później się dziwi że inny gadają o tym czasem ludzie myślą że są wykształceni to mądrzy a tak naprawdę są głupi

  3. Ja wprowadziłbym karę śmierci. A co !!! Policja po zatrzymaniu takiego klienta na miejscu powinna wykonać egzekucję. Po co jakimiś pijakami zawracać głowę sądowi. Mam nadzieję że Nasz Kochany Rząd czym prędzej wprowadzi nowelizacje K. K. i będzie po sprawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj