Strona główna Kultura Parafialny festyn na pomoc dla seniorów

Parafialny festyn na pomoc dla seniorów

4649
14

Wczoraj na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych odbył się Parafialny Festyn Rodzinny. Jak co roku, miał on swój konkretny, szczytny cel. Tym razem dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc seniorom. Imprezie towarzyszyły występy zespołów artystycznych, przewidziano też różne atrakcje, głównie dla rodzin z dziećmi.

Do nabycia były napoje, ciasta, kiełbasa z grilla i słodycze. Można było skosztować przygotowanych przez Ukraińców pierożków pielmieni i ukraińskiego barszczu.

Przeprowadzono loterie fantową, w której główną wygraną był udział dwóch osób w parafialnej wycieczce na Roztocze.

Dzieci mogły wziąć udział w zabawach, konkursach oraz skorzystać z dmuchanych zamków.

Festyn poprzedziło parafialne święto plonów.

14 KOMENTARZE

  1. Tak w ogóle to co z tą sprawą z derezińskim krzyhem na czele naszym ukochanym burmistrzem ktory jechał po pijaku jakos w kwietniu? Sprawa zamieciona pod dywan hahaha kasa robi swoje. Żenada

  2. Komentarze nie na temat artykulu. Kolejni idioci zasmiecaja wlasne podworko. Brak słów. Brawa dla organizatorów. Każdy mądry czlowiek by glupot nie pisal.

  3. Parafialny festyn przyciągnął i zatrzymał do końca (!) wielu ludzi. Atrakcji mnóstwo. Mnie zachwycił chór z Gniezna, że klękajcie narody.
    Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia imprezy przez księdza Przemka-spokojne, eleganckie z dużą dawką dobrego humoru, bez pochlebiania komukolwiek. Potrafił zapanować nad tłumem,- co jest sztuką.
    Wszystko, wszystko na medal!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj