Strona główna Różne OSP Trzemeszno z największą liczbą wyjazdów w 2022 roku

OSP Trzemeszno z największą liczbą wyjazdów w 2022 roku

2895
26

Państwowa Straż Pożarna w Gnieźnie podsumowała liczbę interwencji OSP z terenu powiatu gnieźnieńskiego w minionym, 2022 roku.

Po raz kolejny na pierwszej pozycji znalazła się Ochotnicza Straż Pożarna w Trzemesznie, która odnotowała 188 wyjazdów. 52 z nich to pożary, a 112 inne zdarzenia (miejscowe zagrożenia). 24 alarmy okazały się fałszywe.

Na drugim miejscu listy widnieje OSP w Witkowie (147 interwencji), a na trzecim – OSP w Kłecku (124).

Zestawiając jednostki spoza Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego, wysoko znalazła się jednostka OSP w Kruchowie (28 wyjazdów). Wyprzedziła ją tylko OSP w Żydowie z 56 interwencjami.

Poza Kruchowem, na terenie naszej gminy w 2022 roku interweniowała jeszcze OSP w Trzemżalu (18 wyjazdów), OSP w Wymysłowie (5 wyjazdów) i OSP w Ławkach (1 wyjazd). Inne OSP z gminy Trzemeszno nie uczestniczyły w działaniach ratowniczo – gaśniczych.

26 KOMENTARZE

 1. OSP w Ławkach (1 wyjazd). – z czego 1 wyjazd byl fałszywy

  za te 24 wyjazdy falszywe to mandaty wystawiac moze sie naucza ze to kosztuje

   • Skąd w Tobie tyle agresji w stosunku do ludzi, którzy ratują życie, zdrowie oraz mienie?
    Masz problem z tym, że ktoś kupuje kalendarze? Czy nie potrzebujesz czasami pomocy lekarza? Pytam z troski.

    • Gdzie ty widzisz agresję?
     Czy to kalendarzami ratują życie, zdrowie oraz mienie?
     A może byś raczył zauwarzyć, że problem nie w kupowaniu kalendarzy, w nachalnym ich sprzedawaniu? Widzisz różnicę?
     Jak chcesz kupić chleb to sam idziesz do sklepu i kupujesz a nie czekasz aż ktoś ci go przyniesie pod drzwi. Prawda?
     Lekarz czeka na pacjenta w swoim ciepłym gabineciku a jeżeli go opuszcza i udaje się domu pacjenta to na wyraźną prośbę pacjenta a nie włazi nachalnie ze swoją wizytą by zarobić na wystawionej recepcie.
     Nie udawaj głupiego,że się o mnie troszczysz.

     • Wyborca PS siał jad na forum a teraz nagle ze agresja – poczytaj pan poprzednie swoje komentarze – normalnei jakbym TVP ogladal najpierw jadem poczczuc a potem no dobrze dobrze juz spokonie i w ogole ta opozycja … daj pan spokoj i idz w koncu pan do lekarza a nie straszycie w TVP tymi lekarzami ze lekarze zle bo duzo zarabiaja czyli lekarze zli, przedsiebiorcy zli bo winduja ceny, putinflacja, sasiedzi dookola wszyscy jak leci poobrazanki i skloceni – czy ktos w ogole mysli samodzielnie i to widzi ? daj pan spokoj mowie panu

  • Najlepszy , najszybszy , najmądrzejszy , najgrubszy , najpiękniejszy W sumie niewiele to wnosi do naszego życia Jak umrzemy to nas te same robaki zezrą Chociaż może dla tych robali jest to jednak ważne Po obiadku z naszych wnętrzności przy papierosku może chwalą się kto , jakiego ważniaka zjadł Słuchaj dzisiaj miałem obiadek z profesora A ja zjadłem najbogatszego z całej wioski A ja przegryzlem najpiękniejszego takiego mistera uniwersum W sumie coś musi być w tym naj że tyle się o tym pisze

 2. Oglądam właśnie u Olejnikowej guru Grabowskiego, który mówi, że on nie mówił, że jest za tym, aby wszystko prywatyzować.
  Przykro to przyznać, ale oni mają nas za bezmyślne istoty.

  • Ty jesteś podatny na propagandę TVP a samodzielnie coś poszukać i wyciągnąć wnioski to już problem dla Ciebie. To jak to jest z tą pomocą przez Niemców dla Ukrainy?

  • A słyszałeś co jeszcze mówił? Żeby nie dawać kasy tym, którzy dobrze zarabiają bo jej nie potrzebują. A wolisz państwowe firmy i w radach nadzorczych np. Janina Goss? i inne pociotki?

   • Nie zmienia to faktu, że Olejnikowa na samym końcu wywiadu wskazała wiernym widzom tej stacji instrukcję co do oficjalnego przekazu. Pan Grabowski nie jest ekspertem opozycji. Pawle. Pan Grabowski nie jest ekspertem opozycji. To kogo on popiera? Kogo to ekspert?

    • ekspertem w TVP od wszystkiego jest Pan Jakimowicz ktory to pisal w swojej ksiazce ze napadał na poczte w niemczech , epizody z nieletnimi były , rozkopywanie i raboawanie grobów żydowskich (ale jak zaznaczył tylko swiezych) wiec no panie sprawdz pan swoich ekspertow najpierw

    • Ktoś kto kogoś popiera nie musi być ekspertem tego popieranego. Zasady ekonomii tak jak prawa fizyki , matematyki są stałe dla wszystkich. 2+2=4 chyba że jesteś Obajtkiem to 6,55 + 15%=6,55

 3. Zestawienie jasno przedstawia że Trzemeszno zawsze wyjedzie,
  i trzeba finansować! po co utrzymywać jednostki które nie wyjechały?! Były już dofinansowaniu Trzemżala i remont remizy TERAZ PANOWIE RADNI CZAS OSP TRZEMESZNO !

  • O paniach w radzie zapomniałeś? Stanowią one znaczny udział składu rady więc nietaktem jest ich pomijanie. W końcu to premier z Trzemeszna nadał prawa wyborcze kobietom.

  • Sposób finansowania straży ochotniczych jest dosyć śmieszny i tam logiki nie ma. Jestem ciekaw ile kosztuje gminę utrzymanie takich wiejskich jednostek.

  • Oj widać jak burmistrz i radni podchodzą do spraw inwestycji, rozgrzebane kilka lat temu teren pod rozbudowę naszej remizy ,jakieś rury, studzienki i koniec , to tak wygląda w naszej gminie, kpina i drwina z tego wszystkiego, na nic nie ma kasy

 4. „Jedzie, jedzie straż ogniowa, trąbka gra – sam komendant Sam prowadzi wóz.” Czy w szeregach naszych kochabnych Druchów mamy Drucha Sama?

 5. Czekać tylko kiedy festiwal obietnic dla strażaków rozpocznie się w związku z wyborami. Pewnie najwięcej obieca ten, który zarzekał się publicznie, że nie będzie już brał w nich udziału.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj