Strona główna Kultura Od Abby do Queen

Od Abby do Queen

1278
7

”Caffe Kultura” to cykl koncertów organizowanych przez trzemeszeński Dom Kultury. W ubiegłą sobotę gościł tam kwartet smyczkowy ”AQuartet”. Słuchacze, którzy wypełnili  salę po brzegi, mogli posłuchać utworów The Beatles, Abby, Queen, Budki Suflera, Karin Stanek i wielu innych przebojów, granych na instrumentach smyczkowych.

Uznanie i sympatię publiczności zdobył też prowadzący koncert – Witold Pelka. W dostępny i dowcipny sposób wprowadzał obecnych na sali w realia lat 60. i 70., przedstawiając tamte czasy na tle modnej wówczas muzyki.

Lekki i swobodny nastrój udzielił się słuchaczom, którzy zachęceni przez artystów nucili niektóre popularne piosenki.

7 KOMENTARZE

 1. Buźka dla prowadzącego. Podziw dla artystów. Smyczki i repertuar lżejszy nie pogryzły się a wręcz zachwyciły obecnych. Pozdrawiam przy okazji piękną Panią z piękną różą.

 2. Koncert wspaniały. A ten klimat w sali…Wielkie podziękowanie dla organizatorów! Widać,po wypełnionej sali,że Trzemesznianie to nie tylko fani Zenka M.i pustej rozrywki. Jest nadzieja!

 3. Oprócz kultury, smrodu u nas nie brakuje .I nie mam tu na myśli smrodu, od hodowanych zwierząt.
  Trzemeszno jest kulturalne i Dom Kultury nas w tym wspiera.
  Trzemeszno dlatego pragnie spokojnego i kulturalnego rządzenia.
  A u nas śmierdzące i „eleganckie” na pozór sprawy, czekają aż same się rozwiążą?
  No, jedna głośna sprawa, woła o pilne zajęcie!
  Radni co Wy na to? Tak naprawdę nie można!

 4. Dlaczego Dom kultury nie ma na Trzemeszno24 informacji o takich fajnych imprezach? Może Redakcja albo Dom kultury nam to wyjaśni.
  A taka informacja jest potrzebna.
  Odpowiedź nam się należy w tym temacie.

 5. No i co nikt nie odpowie na to proste pytanie? Też bym chciała wiedzieć przed koncertem, że taki ma się odbyć ! Coś tu nie zagrało z tym smyczkowym graniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj