Strona główna Na sygnale Monitoring pomógł ująć złodzieja

Monitoring pomógł ująć złodzieja

1185
11

W minioną niedzielę o godzinie 11:30 mieszkaniec Trzemeszna zgłosił policji kradzież motoroweru marki romet o wartości 2000 złotych. Zdarzenie miało miejsce na placu Kosmowskiego. Z uwagi na fakt, że teren ten jest objęty monitoringiem miejskim, policjanci w pierwszej kolejności odtworzyli nagranie.

Jak się okazało, kamera zarejestrowała sprawcę poruszającego się skradzionym pojazdem. Mimo, iż twarz nie była wyraźnie widoczna, policjanci po sylwetce rozpoznali znanego im mężczyznę, zamieszkałego w Trzemesznie. Po krótkim czasie patrol zatrzymał złodzieja na terenie miasta odzyskując skradzionego rometa.

Sprawca był pijany. Oprócz kradzieży odpowie więc także za kierowanie po użyciu alkoholu.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

11 KOMENTARZE

  1. Szkoda że inny monitoring nie okazał się pomocny przy zlokalizowaniu sprawcy słuczki na parkingu, który to zbiegł z miejsca zdarzenia.

  2. Panie Burmistrzu reprezentuje Pan Urząd . Jest to bardzo odpowiedzialne i poważne stanowisko .Wymaga ono od Pana nie tylko poszanowania funkcji ale również określonych zachowań .
    O godzinie dziewiątej z minutami przy Pl. Kilińskiego parkuje Pan samochód kilka metrów od przejścia dla pieszych. Omija je Pan uskuteczniając 30 metrowy marsz na ukos wzdłuż jezdni aby przejść na przeciwległą stronę . Miał Pan do wyboru dwa przejścia dla pieszych . Jedno od drugiego oddalone jest ok 50 metrów .Czyżby nabył Pan wyłączność do łamania przepisów na oczach mieszkańców ?
    Jest Pan osobą publiczną i warto niekiedy o tym pamiętać .

  3. Debilu od tego sa kamery i stroze prawa zeby karac a nie konfidenci szpiegi pozdrawiam woda ciepla i uderza do lba niech kazdy patrzy na siebie a ja chodze sobie gdzie chce moge ci na leb nasrac jak chcesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj