Strona główna Różne Mobilny punkt spisowy

Mobilny punkt spisowy

2010
1

Z uwagi na trudności osób starszych związane ze spisaniem się w Narodowym Spisie Ludności, Urząd Miejski przygotował „mobilny punkt spisowy”.

Będzie on działał w dniach 28 i 30 lipca (środa oraz piątek) w budynku Dziennego Domu Seniora+ przy ulicy Langiewicza w Trzemesznie.

Godziny pracy: 10:00 – 12:00.

Punkt będzie obsługiwany przez gminnych rachmistrzów, którzy w bezpieczny sposób przeprowadzą wywiad spisowy. Jak informują urzędnicy, wskazana lokalizacja nie posiada barier architektonicznych, a w okolicy budynku znajdują się publiczne parkingi.

1 KOMENTARZ

  1. W pokoju siedzi jedna osoba i włączona jest jedna żarówka. Po chwili do pokoju wchodzi dróga osoba. Czy wtedy żarówka bedzie zużywać dwa razy więcej prądu niż gdy świeciła dla jednej osoby? Albo czy dla dwóch osób bedzie świeciła mniej jasno niż dla jednej?
    A tak właśnie jest ze spisem. Oddzielnie robi się spis rolny a oddzielnie powszechny.
    A poza tym, i co najważniejsze to takie spisy nie są wogóle potrzebne, bo wszystkimi zbieranymi w nich danymi i tak dysponują urzędy. Więc stąd przypuszczenie, że takie spisy przeprowadza się w innym celu niż zbieranie informacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj