Strona główna Sport i rekreacja MKS Trzemeszno na obozie w Ustce

MKS Trzemeszno na obozie w Ustce

2630
0

Od 4 do 11 sierpnia młodzi piłkarze MKS Trzemeszno przebywali na obozie piłkarskim w ośrodku kolonijno-wczasowym „Niezapominajka” w Ustce.

Właścicielami obiektu są Alicja i Ludwik Iwan, prywatnie rodzice byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Tomasza Iwana. W obozie udział wzięło 42 młodych zawodników z grup wiekowych orlików, młodzików i trampkarzy, którzy pod bacznym okiem swoich trenerów bardzo solidnie przygotowywali się do nadchodzących niebawem jesiennych rozgrywek ligowych.

Nasze zespoły miały również okazję do rozegrania meczy sparingowych z rówieśnikami z różnych zakątków Polski. Ich rywalami były m.in.: MKS Iskra Pszczyna, AP Żyrardowianka Żyrardów, ŁAF Łódź, Olimpia Koło, LKS Mizerów, Jantar Ustka.

Oprócz czysto piłkarskiej pracy wykonanej na obiektach OSiR-u Ustka, chłopcy w programie mieli również wiele innych zajęć tj. turnieje Beach-soccera, Street-soccera, tenisa stołowego czy udział w quizie wiedzy o piłce nożnej. Był również czas na spacery promenadą i kąpiele w morzu.

Zawodnicy zwiedzili również Bunkry Bluchera oraz popłynęli w rejs morski galeonem „Dragon”. Wszyscy uczestnicy z zadowoleniem wrócili do domu zapowiadając, że za rok znów chętnie odwiedzą Ustkę.

MKS Trzemeszno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj