Strona główna Sport i rekreacja MKS Trzemeszno na obozie w Ustce

MKS Trzemeszno na obozie w Ustce

1433
0

Zawodnicy oraz trenerzy Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Trzemesznie spędzili pracowity tydzień na obozie piłkarskim w Ustce. Ośrodek kolonijno-wczasowy „Niezapominajka” to od wielu lat odwiedzana przez kolejne roczniki klubu baza sportowa podczas letnich przygotowań piłkarzy do nowego sezonu.

W tym roku na obóz udało się 41 zawodników z grup trampkarzy, młodzików i orlików wraz z trenerami.
 Piłkarze intensywnie trenowali aż dwa razy dziennie na obiektach OSiR w Ustce. Udało im się również rozegrać osiem meczy sparingowych.

Poza zajęciami na boiskach OSiR, młodzi adepci mieli także możliwość aktywnego spędzania czasu na terenie ośrodka, gdzie mogli pograć w street football, beach soccer, siatkonogę, tenis stołowy, bilard czy też dart.
 W Ustce poza wyczynami sportowymi czas był także na rekreację i atrakcje. Tradycyjnie piłkarze spacerowali brzegiem morza, odbyli sesje zdjęciowe z syrenką ustecką oraz na ławeczce Ireny Kwiatkowskiej.

Nie zabrakło wypadów na lody oraz kąpieli w morzu i zabaw na piasku. Najważniejszą atrakcją był jednak rejs galeonem Dragon. Właścicieli ośrodka, państwa Ludwika i Alicję Iwan, podczas pobytu odwiedził także syn Tomasz. Były reprezentant Polski w piłkę nożną z miłą chęcią rozdawał młodym zawodnikom autografy i pozował do selfie.

Na zakończenie obozu odbyło się tradycyjne ognisko, podczas którego oprócz pieczonej kiełbaski wręczone zostały nagrody za wiele konkursów artystyczno-sprawnościowych.

MKS Trzemeszno, B. Górny, Trzemeszno24.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj