Strona główna Różne Mieszkaniec Trzemeszna napisał książkę

Mieszkaniec Trzemeszna napisał książkę

1322
0

W ostatnich dniach na rynku wydawniczym ukazała się książka pt. „Uśmiech losu”. Jej autor – mieszkaniec Trzemeszna – pragnie zachować anonimowość, dlatego występuje pod pseudonimem „Wiktor”. Nową pozycję wydało wydawnictwo Poligraf.

W zamieszczonej na okładce recenzji można przeczytać między innymi:

„Uśmiech losu” to autentyczna opowieść, oparta na przeżyciach autora, szczera do bólu. Ciągłe konflikty z prawem, życie na krawędzi – to bagaż doświadczeń, z którym niewielu by sobie poradziło. Co najważniejsze, niewielu potrafiłoby z tym ciężarem normalnie żyć.

Środowisko więzienne to jednak ciągle pewna egzotyka dla osób po tej normalnej stronie muru, to świat, który przeraża, ale jednocześnie budzi ciekawość. Ponadto bogactwem przeżyć bohater mógłby obdarzyć wiele osób.

Nie brak tu także szczegółów z jego życia erotycznego. Dodaje to jednak pikanterii, a przygody te są często prezentowane z humorem i ze swadą. „Uśmiech losu” może stać się ciekawostką na rynku wydawniczym. Zdaniem wielu będzie to jedna z najmocniejszych pozycji tej wiosny.

Książkę można nabyć za pośrednictwem internetu na stronie wydawnictwa, a także poprzez księgarnie internetowe (empik.com, czytam.pl, przeczytane.pl, mestro.pl).

usmiech-losu-b-iext48385124

(art. prom.)


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów: