Strona główna Różne Michał Wiśniewski w trzemeszeńskim Domu Dziecka

Michał Wiśniewski w trzemeszeńskim Domu Dziecka

2814
9

Znany polski wokalista Michał Wiśniewski gościł w piątek w trzemeszeńskim Zespole Placówek Wsparcia Rodziny „Droga do Domu”. Artysta odwiedza w okresie przedświątecznym placówki w całej Polsce w ramach akcji „Wiśnia Dzieciom”.

Podczas tych wizyt piosenkarz wręcza każdemu dziecku imienny upominek, a także najnowsze płyty „Ich Troje” oraz bilety na koncerty zespołu.

Od ponad dwudziestu lat odwiedzam w okresie świątecznym Domy Dziecka. Bo jestem jednym z nich. W całej akcji nie chodzi tylko o prezenty – tak naprawdę dzieci nie liczą nawet na to, że coś dostaną. Dla nich najważniejsza jest możliwość spotkania i wspólnego spędzenia czasu. Radość tych dzieci jest bezcenna, dlatego zachęcam wszystkich do angażowania się i organizacji wsparcia dla placówek opiekuńczych w swojej okolicy” – mówi Michał Wiśniewski.

9 KOMENTARZE

  1. tym dzieciom należy się trochę radości, a szczególnie w święta. cieszę się, że chociaż tyle dobrego im się przydarzyło

  2. Fajna inicjatywa…
    My z kolegami i koleżankami naszej firmy zrobiliśmy inną akcję.
    Mianowicie w jednym z toruńskich Domów Dziecka zrobiliśmy remont kilku pokoi.Okazało się,że tyle było przy tym radości i w przyszłym roku jak będą pieniądze to będziemy kontynuować.
    Dzieci nie są winne swojego losu i jestem za tym żeby ich wspierać.Wiadomo,że nikt nie zastąpi mamy i taty ale trzeba sprawić żeby odczuły,ze też są potrzebna.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj