Strona główna Kultura Gwiazdki „Promyka” i emerytów

Gwiazdki „Promyka” i emerytów

2004
4

Wiele stowarzyszeń działających na terenie Trzemeszna organizuje w ostatnim czasie spotkania wigilijne. Tak było między innymi w piątek w „Magnolii” w Bystrzycy. Spotkali się tam członkowie Stowarzyszenia „Promyk”.

Świąteczne życzenia oraz podziękowania osobom wspierającym stowarzyszenie złożyła prezes Helena Strzelecka. W świąteczny nastrój wprowadziły zebranych dzieci z Przedszkola nr 1 im. Chatki Puchatka, które przedstawiły okolicznościowe jasełka.

Wczoraj w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemesznie, na świątecznym spotkaniu zebrali się członkowie trzemeszeńskiego oddziału Związku Emerytów i Rencistów. Życzenia świąteczne przekazała wszystkim obecnym na sali przewodnicząca oddziału Janina Płuciennik.

Była to też okazja do przedstawienia planu pracy stowarzyszenia na przyszły rok. Również na tym spotkaniu wystąpiły przedszkolaki prezentując jasełka. W tym przypadku były to dzieci z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka.

Na obu spotkaniach oprócz członków stowarzyszeń obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, księża trzemeszeńskiej parafii, osoby wpierające i sympatycy tych organizacji.

(fot. Z.N., Aneta Strzelecka – Liszkowska)

4 KOMENTARZE

  1. Widziałam występ dzieci z przedszkola nr2.w świetlicy straży pożarnej.
    Podziwiam nauczycielkę przedszkola za przygotowanie maluchów do jasełek. Interesujący ,dobry scenariusz, wspaniałe kostiumy i przekonująca gra małych aktorów wprowadziły emerytów i rencistów w świąteczny nastrój.
    Za to im dziękuję szczególnie serdecznie. Przygotowanie takich maluchów to prawdziwe wyzwanie, ciężka i mozolna robota.
    To był miły wieczór – organizatorom dziękuję za wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj