Strona główna Różne Kurs samoobrony dla pań

Kurs samoobrony dla pań

1225
13

Komisariat Policji w Trzemesznie ogłasza nabór na kurs samoobrony dla pań. Udział w kursie jest bezpłatny. Mogą w nim wziąć udział mieszkanki miasta i gminy Trzemeszno. Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek października od godziny 18:00 do 19:30 w trzemeszeńskiej hali OSiR. Obowiązuje strój sportowy. Kurs będzie prowadził policyjny instruktor sztuk walki.

Telefoniczne zapisy pod numerem telefonu 724 135 726 prowadzi st. sierż. Krzysztof Brzeziński z Komisariatu Policji w Trzemesznie. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas zajęć instruktor nauczy przede wszystkim, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, a jeśli już do nich dojdzie – w jaki sposób bronić się przy pomocy wyuczonych technik sztuk walki. Prowadzący zajęcia przekaże kursantkom podstawy wiktymologii i pomoże ukształtować podstawowe nawyki obronne.

Po zakończonym kursie panie zyskują umiejętności, które – jak same często podkreślają – zwiększają poczucie ich bezpieczeństwa i uczą reagowania adekwatnie do zagrożenia. Znajomość podstawowych chwytów obezwładniających i umiejętność unikania ataków zwiększą ich pewność siebie oraz pozwolą na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.

13 KOMENTARZE

 1. Co ma piernik do wiatraka. Jakikolwiek tekst się ukazuje na trzemeszno 24 to złośliwe komentarze pod adresem Pana burmistrza robicie. Wstyd normalnie za was!!!!

 2. Ma wiele. Takie życie w Trzemesznie, takie rządzenie, takie komentarze. To nie złośliwe komentarze, tylko grzeczne przypominanie Burmistrzowi o jego błędach. Ludzie mają tego dość i wszędzie robią wtręty. A jak się mu powie w oczy, to …szkoda słów….

  • albo piekarz > albo inny radny co podaje raczke burmistrzowi i klania sie a za ekranem mu doklada 😛 ojj bIdny ten Dyzio bidny jak „fryzjer” Dyzio zostal burmistrzem bo jak mowiono ma kredyty a fryzjer musi zostac pierwszym bo ma komornika ? co za swiat ;p

 3. Uwaga ! Nigdy miłe Panie nie dajcie się prowokować . Jedyna obrona to ucieczka .
  Pewien sprawiedliwi widząc wandali rozprawiających się z koszem na śmieci wkroczył do akcji . Rozgonił towarzystwo a jednego z wandali , że był wyjątkowo agresywny unieruchomił chwytem obezwładniającym i wezwał policję .
  Finał ! Sprawiedliwy został oskarżony o czynną napaść .
  Morał – każdy kij ma dwa końce !
  Miłych snów Panie .

 4. Cokolwiek dobrego by się w gminie nie działo, zawsze i pod każdym artykułem znajdują się tzw.hejty, najczęściej nie związane bezpośrednio z tematem, a dotyczące burmistrza. Nie mieszkam JUŻ w Trzemesznie, natomiast często je odwiedzam i jestem dumna z pozytywnych (o negatywnych się nie wypowiem, bo nie ich dotyczy artykuł) zmian, które zachodzą w gminie. Aż żałuję, że sama nie mogę wziąć udziału w takim kursie. W dzisiejszych, pełnych niebezpieczeństw i przemocy, czasach samoobrona jest nad wyraz przydatną „umiejętnością”, mogącą ocalić zdrowie, a niekiedy i życie. Wspaniałym pomysłem jest proponowany kurs samoobrony dedykowany dla pań. Korzystajcie (i oby nie przydał Wam się nigdy w praktyce) 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj