Strona główna Na sygnale Kradzież w szatni

Kradzież w szatni

1200
12

W ubiegły piątek (1 marca) w godzinach popołudniowych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie doszło do kradzieży. Z pozostawionej w szatni kurtki nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy, marki Microsoft Lumia 647. Jego wartość oszacowano na 400 złotych.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie. Jak poinformował dyrektor OSiR Mariusz Kowalczyk, jest to pierwsza kradzież od kilku lat na terenie trzemeszeńskiej hali widowiskowo – sportowej. Pracownicy hali przekazali policji zapisy z monitoringu. Być może okażą się one pomocne w ustaleniu złodzieja.

12 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekaw czy z szatni czy może z krzesełek na widowni.Mój syn wielokrotnie mówił,że dzieci rozbierają się na hali bo królowi Kowalczykowi nie chce się otwierać szatni!

  2. wujek z microsoftu dał prototypowy model ! Policja moze sukces jakis odniesie ostatnio złodziejstwa sporo w tym Trzemesznie u was 🙂

  3. Nie jest to pierwsza kradzież a nasza policja po kilku miesiącach wyśle do takiego delikwenta pismo o umorzeniu postępowania z braku sprawcy tak było w moim przypadku.

    • co za roznica i tak sie umorzy 😛 piatek czy sobota bez roznicy zlapie sie pieszego przechodzacego nie po pasach i statystyki sie wyrownaja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj