Strona główna Różne Konsultacje ws. funduszy unijnych

Konsultacje ws. funduszy unijnych

963
5

W strukturach Starostwa Powiatowego w Gnieźnie działa Punkt Wspierania Biznesu, mający na celu rozwój przedsiębiorczości z obszaru naszego powiatu (w tym gminy Trzemeszno) poprzez nieodpłatną działalność na płaszczyźnie informacyjnej, szkoleniowej i promocyjnej.

Na co dzień z pomocy punktu można korzystać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie przy ulicy Jana Pawła II (pokój nr 2.44).

W celu ułatwienia dostępu do informacji mieszkańcom naszej gminy, 15 maja w godzinach 12:00 – 15:00 odbędą się konsultacje w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Trzemesznie. Zapraszają na nie pracownicy punktu.

Szczegóły na załączonym plakacie.

5 KOMENTARZE

  1. A na terenie gminy znowu ciemno – może ktoś – może nawet Pan Redaktor- przejdzie się do UM Trzemeszno i wreszcie wyjaśni co tu się dzieje ??? Płacą za prąd czy nie płacą ??? Może w końcu jakiś porządny artykuł czy interwencja zrobi z tym porządek ??? To już są kpiny. K P I N Y !!!!

  2. Wyłączanie oświetlenia ulicznego to jedno a drugie nie włączanie taryfy nocnej lub opóźnianie włączania . Kpina na całego !!! A ja k….a za to płacę !
    Jako , że odbiegam również od tematu mam do Pana Redaktora uwagę . Po ostatnim wypadku na granicy Trzemeszna i Zielenia wyłączono komentarze . Proszę w innych przypadkach również je wyłączać . Wychodzi na to , że są tu równi i równiejsi .
    Proszę wziąć pod uwagę , że tragedia rodzinna dotyka wszystkich w taki sam sposób bez wyjątków .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj