Strona główna Artykuł partnera Koniec krótkiej i trudnej kampanii wyborczej

Koniec krótkiej i trudnej kampanii wyborczej

6012
0

Koniec krótkiej i trudnej kampanii wyborczej

Szanowni Mieszkańcy Gminy Trzemeszno, Drodzy Wyborcy

W ostatnich dniach tej krótkiej i trudnej kampanii wyborczej stałem się ofiarą brudnego ataku. Ataku godzącego nie tylko we mnie, ale i w moją rodzinę. Ataku mającego na celu przekreślenie w Państwa oczach mojej kandydatury. Ktoś, w imię własnych doraźnych celów próbuje poniżyć mnie i sprawić, że głosując wezmą Państwo pod uwagę nie moją wiedzę, zaangażowanie społeczne, wieloletnie poświadczone sukcesami doświadczenie, tylko doniesienia medialne.

A przecież w samorządzie pracuję od 35 lat. Od 25 lat zarządzam zespołami realizującymi projekty inwestycyjne – od pomysłu, przez stworzenie wniosku o dofinansowanie, przeprowadzenie procedury przetargowej, budowę, po rozliczenie całego projektu. Od 2015 roku do końca 2023 roku zarządzałem ponad 60 projektami inwestycyjnymi, których łączna wartość przekroczyła 100 milionów złotych.

Mam wiedzę i doświadczenie, dzięki którym będę mógł kierować naszą gminą. Jestem na bieżąco z obowiązującymi przepisami, możliwościami pozyskania środków zewnętrznych, trendami w działaniach samorządów. Jestem przygotowany, aby wziąć odpowiedzialność za naszą gminę.

Kampania wyborcza kończy się, dlatego w imieniu własnym oraz kandydatów na radnych z  KWW Pawła Piechowiaka serdecznie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania i cenne rozmowy w czasie tej kampanii wyborczej. Mam nadzieję, że to nie koniec, a początek wspólnej drogi dla Trzemeszna.

Rozmawialiśmy o tym, jakie Państwo macie potrzeby, jak chcielibyście zmieniać najbliższe Wam miejsca. A my przedstawialiśmy nasz program wyborczy, pięć punktów, które mogą stać się drogowskazem na najbliższe pięć lat. Piątka Piechowiaka, czyli pięć kluczowych obszarów na najbliższe pięć lat:

1. Rozwój budżetu gminy – budżet który nie jest nastawiony na przeżycie, lecz pozwala patrzeć w przyszłość
2. Rozwój inwestycyjny –  możliwy dzięki umiejętnemu korzystaniu ze środków zewnętrznych
3. Rozwój gospodarczy – współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami na rzecz naszej gminy
4. Rozwój turystyki – rewitalizacja naszych jezior i parków połączona z budową nowoczesnej infrastruktury wspierającej turystykę i wypoczynek
5. Rozwój społeczny – efektywne i przejrzyste wsparcie stowarzyszeń, inicjatyw mieszkańców, działalności kulturalnej i sportowej

Proszę Państwa o oddanie głosu zgodnie z Państwa wiedzą, doświadczeniem i sumieniem. Z uwzględnieniem realnej oceny wszystkich kandydatów, a nie medialnych sensacyjnych doniesień. 

Raz jeszcze dziękuję Państwu za czas, który poświęciliście na wspólne rozmowy o przyszłości. 

Paweł Piechowiak

Artykuł sfinansowany ze środków KWW Pawła Piechowiaka