Strona główna Na sygnale Kolizja i pożar samochodu

Kolizja i pożar samochodu

1514
12

Poza nietypową akcją strażaków, związaną z uwolnieniem 7 letniej dziewczynki, nasi druhowie interweniowali dziś dwukrotnie. W Trzemżalu krótko po północy kierujący samochodem audi z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu, ściął drewnianą podporę słupa linii telefonicznej, po czym uderzył w ogrodzenie świetlicy wiejskiej.

Na miejscu czynności wykonywali strażacy z Trzemeszna i Trzemżala oraz policja.

Krótko po godzinie 9 w Cytrynowie, podróżujący volkswagenem sharanem zauważył dym wydobywający się spod pokrywy silnika. Natychmiast zjechał na pobocze i przystąpił do gaszenia gaśnicą samochodową. Z pomocą pospieszyli tez mieszkańcy pobliskiej posesji, dzięki czemu udało się opanować pożar w zarodku i uniknąć większych strat.

Przybyli na miejsce strażacy z OSP Trzemeszno odcięli dopływ prądu, a następnie przystąpili do dogaszania tlących się jeszcze elementów.

W obu zdarzeniach nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

12 KOMENTARZE

 1. Polikwidować rowy , ogrodzenia , słupy , . To bardzo niebezpieczne przeszkody , gdy zap…..ją samochody . A tak poważnie to : Panowie Policjanci zacznijcie wreszcie kontrolować ulice wylotowe z miasta po godzinie 21-szej . Kolejna masakra wisi w powietrzu . Granice miasta nie kończą się od wieży ciśnień , cmentarza , biedronki czy Pana Radke w Niewolnie .
  Panie Burmistrzu i Panie Peno macie tu władzę i możecie bezpośrednio interweniować w sprawie przekraczania dozwolonych prędkości na terenie Trzemeszna w powiecie i komisariacie trzemeszeńskim . To co odwalają tutejsze indywidua przechodzi ludzkie wyobrażenie .

  • Dokładnie. Panowie chciałbym też zwrócić uwagę na te Bmki latające bokiem w okolicy kościoła. Rozumiem raz.. Ale bez przesady ryczeć tymi trupami codziennie. Nie idzie spać. Jak chcecie polatac to zapraszam gdzieś na pole w „gnoj” tam się napewno nic nikomu nie stanie.:)

 2. Potraficie tylko sypać komentarze oo bo szybko jechał każdy ma coś do powiedzenia a skąd to wiecie każdemu może się zdarzyć. Moim zdaniem wstawianie artykułów o wypadkach itp. Powinno być zablokowanie komentarzy każdy tylko się madruje tutaj. Informacje dla Trzemeszna i koniec kropka bez żadnych zbędnych komentarzy złośliwości.

 3. Gmina chyba nie płaci za prąd – znowu ciemno w mieście i całej gminie 🙁 Redaktora proszę bardzo – poprosić „szanownych” o wyjaśnienie bo to już mawet nie jest śmieszne. Strzelno nie miało oświetlenia jedną noc i była afera z radiem i telewizją, a tu co ?? Cisza ?? Płacić wreszcie, a nie jaja jakieś

 4. Zawsze znajdzie się jakiś mędrzec , który za wszelką cenę próbuje manipulować faktami . Winne są drzewa , droga , zakręty czy działania nadprzyrodzone . Jestem zbyt długo uczestnikiem ruchu aby przyjmować do wiadomości podobne teksty . Na terenie całej gminy nie wyłączając miasta gówniarstwo urządza sobie zabawy na drogach . Zasiadają za kierownicami zdezelowanej tanizny udając super bohaterów dróg . Komu chcą zaimponować swoimi bublami , których miejsce jest w składnicy złomu . Bohaterów tych opanowała mania wielkości po nieudanym dzieciństwie bądź wyjątkowej biedzie i ubóstwie . Myślą , że maja coś co w rzeczywistości jest gównem .

 5. Jesteś uczestnikiem ruchu a skąd wiesz czy kierowała autem osoba starszą doświadczona czy gówniarz jakiś ? Nikt nie pomyslal a może zasłabł zasnął co kolowiek. A co prawo jazdy masz 100 lat że jesteś taki doświadczony tobie mogło też się to zdarzyć. Najlepiej ocenić kogoś bo wariował autem bo nie wiadomo co.

  • Bo wariują autami jeżdżą bardzo szybko przez wioski,kiedyś stań sobie kawałek dalej od tego miejsca co był ten wypadek np.przy zjeżdzie na kamieniec i sobie popatrz ile można jechać na terenie zabudowanym.A najlepiej jak mieszczuchy wracają ze swoich działek czy domków letniskowych.I niepisz bzdur że ty wszysko wiesz i masz takie doświadczenie.Niedawno śmiertelny wypadek w Zieleniu to drzewo winne czy młodego człowieka głupota w czasie opadów deszczu tak śmigać że bardzo dużo kory zdarł,a dla porównania kobieta,która w ostrowitem zasłabła nawet na drzewie śladu nie zrobiła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj