Strona główna Różne KaPi, czyli meble na wymiar!

KaPi, czyli meble na wymiar!

1870
0

Firma KaPi jest wiodącym producentem mebli na wymiar. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku usług od niespełna 20 lat. Bazując na wieloletnim doświadczeniu profesjonalnych projektantów, oferujemy Państwu niekonwencjonalne rozwiązania idealnie nadające się do każdego pomieszczenia.

Oferujemy m.in meble kuchenne, biurowe, hotelowe, do jadalni, do sypialni, szafy wnękowe oraz innego wszelkiego rodzaju zabudowy wnęk i usługi stolarskie. Znajdziecie Państwo wiele nietypowych realizacji, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości takich jak np Blum czy Peka. Dysponujemy szeroką gamą asortymentu w różnych kolorach i fakturach, co pozwala nam wykonać produkt najwyższej jakości.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i ukierunkowania na indywidualne potrzeby klientów jest m.in uzyskanie certyfikatu jakości ISO 90001:2009 oraz wzrost sprzedaży produktów, także na rynki krajów europejskich i skandynawskich.

Współpracujemy z wieloma producentami sprzętów AGD. Dzięki temu możecie Państwo zakupić u nas AGD renomowanych marek na korzystnych warunkach.

Wszystkich, którzy chcą spełnić marzenie o idealnej kuchni i nie tylko, zapraszamy do naszych salonów, znajdujących się w: Gnieźnie, Wrześni, Poznaniu, Inowrocławiu oraz Toruniu.

Pomiar, projekt, kosztorys gratis! Galeria Gniezno, ul. Pałucka 2, 62-200 Gniezno. Tel. 530 540 150.

|Zobaczcie film z realizacji|

5

(art. prom.)