Strona główna Różne Jubileuszowy, Zimowy Bieg Trzech Jezior

Jubileuszowy, Zimowy Bieg Trzech Jezior

6154
12

Dziś wystartował jubileuszowy, XX Zimowy Bieg Trzech Jezior. Pogoda od rana z pewnością nie zachęcała do wyjścia z domu, jednak nie wystraszyła biegaczy.

Ostatecznie warunki okazały się nie najgorsze. Las skutecznie chronił przed wiatrem, a trasa była przez organizatorów odpowiednio przygotowana.

15 kilometrowy dystans pokonało 358 biegaczy, z biegiem na 5 km zmierzyło się natomiast 148 osób. Start i meta miały miejsce w Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka” w Gołąbkach, a wręczenie nagród i zakończenie w hali OSiR.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie. Szczegółowe wyniki dostępne są |TUTAJ|.

fot. OSiR

12 KOMENTARZE

    • Życie wśród ludzi Bieg dla przyjemności Normalna , ludzka rywalizacja Mógłbym pisać i pisać ale myślę że te trzy odpowiedzi wystarczą W dzisiejszych czasach coraz trudniej o kontakt z ludźmi , no chyba że w pracy Dzisiaj większość ludzi padło ofiarą wirtualnej , zakłamanej , fałszywej rzeczywistości internetowej którą niestety sami wybral . Ilość lajków pod zdjęciem czy filmikiem to taki ich sposób na życie Chwalenie się na Facebooku czy Twitterze wakacjami gdzieś tam na pustyni to takie podbudowywanie ego A może ci którzy publikują różne takie filmiki powinni zadać sobie pytanie jak mocno cierpią na kompleks niższości lub wyższości – wybór należy do nich Fajnie że są takie imprezy jak ta które pokazują między innymi że ludzie mogą żyć ze sobą , obok siebie a nie tylko w tym wyimaginowanym , absurdalnym i nternetowym świecie Coraz częściej zauważam że ludzie choćby w sklepie ze sobą nie rozmawiają Są jacyś tacy wyłączeni z rzeczywistości Żyją w jakimś dziwnym świecie Podczas powiedzmy wypadku samochodowego zamiast nieść pomoc kręcą firmy którymi się będę chwalić w internecie na zasadzie – zobaczcie jaką widziałem masakrę na drodze Szok Powodzenia Miłego dnia życzę wszystkim ludziom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj