Strona główna Różne Jubileusz Izotransu

Jubileusz Izotransu

3131
0

Znana na trzemeszeńskim rynku firma „Izotrans” obchodziła niedawno jubileusz 20-lecia. Z tej okazji, w Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka” w Gołąbkach odbyła się uroczystość z udziałem pracowników firmy i zaproszonych gości.

„Izostrans” powstał 2 stycznia 1998 roku w wyniku restrukturyzacji byłego „Izopolu”. Firma specjalizuje się w usługach transportu wewnętrznego i samochodowego, sprzętu ciężkiego, transportu kolejowego. Wykonuje też usługi naprawcze. Posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, licencje i certyfikaty niezbędne do prowadzenia działalności.

Głównym odbiorcą usług zakładu jest firma Paroc Polska w Trzemesznie.

Do najważniejszych celów zarządu należy systematyczny rozwój techniczny firmy. W jej posiadaniu jest ponad 50 wózków widłowych marki toyota, kilka ładowarek, ciężarówek, a także lokomotywy.

Znaczącym osiągnięciem ostatniego 20 lecia jest wybudowanie nowej bazy przy ulicy Fabrycznej. Jednak największą wartością zakładu – jak twierdzi dyrektor generalny Jerzy Pawełczak – są ludzie. Zarówno ci, związani bezpośrednio z wykonywaniem usług, jak i z nadzorem. Na nich zawsze można liczyć – podkreśla dyrektor. Ze 120 osobową załogą, firma zalicza się do jednych z większych przedsiębiorstw na terenie naszej gminy.

„Izotrans” utożsamia się ściśle z trzemeszeńską lokalną społecznością. Wspiera stowarzyszenia, organizowane imprezy oraz sport. Z tą załogą i z tym nadzorem nie powinniśmy obawiać się przyszłości – podsumowuje jubileusz 20 – lecia Jerzy Pawełczak.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów: