Strona główna Różne Ilona Krawczyńska odwiedziła swoją szkołę

Ilona Krawczyńska odwiedziła swoją szkołę

10067
8

Wyjątkowi goście zawitali wczoraj do trzemeszeńskiej „Jedynki”. Swoją dawną szkołę odwiedziła pochodząca z Trzemeszna Ilona Krawczyńska, uczestniczka emitowanego w Polsacie „Tańca z gwiazdami”. Towarzyszył jej taneczny partner Robert Rowiński oraz ekipa telewizyjna.

Celem wizyty było stworzenie na potrzeby programu relacji z pobytu gwiazdy w swoich rodzinnych stronach. Jak się okazało, była to też okazja do wspaniałej zabawy znanej trzemesznianki z uczniami i nauczycielami jej dawnej szkoły.

Para zaprezentowała kilka układów tanecznych, a także przeprowadziła krótką lekcję cza-czy. W zabawę chętnie włączali się uczniowie, a także nauczyciele. Nie obyło się bez wspominania swojej podstawówki, nauczycieli i wychowawców.

Jak nam powiedziała reżyser nagrania Ewa Kraśko, cała ekipa jest zachwycona Iloną. To fantastyczna dziewczyna, która bardzo często mówi o Trzemesznie, o rodzinie i o szkole.

Najbliższa edycja „Tańca z gwiazdami” już w poniedziałek o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zachęcamy do głosowania na Ilonę, za pośrednictwem SMSów o treści 1 na numer: 7232. Koszt 2,46 zł/sms. Głosowanie tylko w trakcie programu.

8 KOMENTARZE

  1. Miałam wielką przyjemność chodzić do liceum w tym samym czasie co Ilona bo jesteśmy z jednego roku. Choć chodziłyśmy do klas z innymi profilami to mijałyśmy się na korytarzu. Zwykle miałyśmy j. Polski na tych samych godzinach – my w 5tce a Ilony klasa obok w 4rce. Podczas przerwy było słychać tylko Ilonę. Pamiętam ją jako pozytywną i pełną energii dziewczynę, która nikogo nigdy nie oceniała tylko starała się przyjaźnić ze wszystkimi. Zawsze miła i uśmiechnięta. Super że jej i Milenie udało sie osiągnąć sukces. Udowodniły, że aby go osiągnąć niestety trzeba wyjechać z tej dziury bo inaczej tylko praca za najniższą zostaje. Gdyby tu zostały na pewno nie byłyby w tym miejscu gdzie teraz. Dlatego młodzi patrzcie na nie i wyjeżdżajcie póki czas bo potem będzie za późno. Choć pewnie dziewczyny odwiedzają mamę i całą rodzinę z usmiechem na ustach to gdyby miały ponownie wybierać zrobiłyby to samo czyli wyjechały tuż po maturze.

    • Trzeba było się lepiej uczyć, albo inny zawód wybrać jak tak mało zarabiasz i nie zachęcać innych do wyjazdu jak sama nie wyjechałaś. Później co niektóry się zdziwi albo rozczaruje, bo nie każdy ma taki talent jak siostry. W końcu wszyscy celebrytami zostać nie mogą.

      • Ten cały model przedstawiany jako „ucz się pilnie, wybierz dobre studia a napewno osiągniesz sukces” to jest największe kłamstwo dziejów. Najwięksi tego świata nie maja studiów czy zawodu a zwyczajnie poznali na czym świat stoi. Dlaczego w szkole nie uczą jak głupi PIT rozliczyć ani jak działają podatki? I teraz mamy elektorat partii prowadzacej jaki mamy który myśli że jak nie pracuje to podatków nie płaci. Że pieniążki są od rządu a rząd je sobie zwyczajnie drukuje i jest spoko i mam tysiąc pińcet na bąbelki albo cztyrnastke. Dla wyjaśnienia rząd ma pieniądze z podatków a podatki płacą wszyscy. Najwięcej Ci co pracują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj