Strona główna Różne Harcerze wypoczywali w Imiołkach

Harcerze wypoczywali w Imiołkach

3519
1

Stanica harcerska „Orle Gniazdo” w Imiołkach stała się miejscem wypoczynku dla grupy harcerzy trzemeszeńskiego Hufca ZHP. Pobyt pod namiotami, w otoczeniu przyrody i bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Lednickiego, był z pewnością dobrą okazją do oderwania się od miejskiego zgiełku.

Obóz trzemeszeńskich zuchów i harcerzy przyjął nazwę „Morska wyprawa Indian”. Jego uczestnicy z pewnością nie nudzili się. Czekały na nich gry terenowe, zwiad, grupowe oraz indywidualne zdobywanie tropów i sprawności zuchowych oraz harcerskich. Odbyło się też uroczyste przyrzeczenie harcerskie dla przyjętych w ostatnim czasie nowych członków ZHP.

W ramach obozu odbyła się też wycieczka do Poznania. Jej uczestnicy zobaczyli tam m.in. Bramę Poznania, Centrum szyfrów Enigma, a także Pokój Zagadek czyli escape room dla dzieci.

Trzyosobową kadrę tworzyły instruktorki – Paulina i Martyna Kwiatkowskie oraz Teresa Górna. W obozie uczestniczyli także harcerze ze szkoły w Słowikowie, których drużyna działa w ramach Hufca Trzemeszno.

fot. ZHP Trzemeszno

1 KOMENTARZ

  1. pojawił sie postulat, aby na miejsce wyjazdów wolac policje z alkomatem – osoby pływające łódkami po jeziorze rowniez beda weryfikowane alkomatem – jest pewne podejrzenie i bedzie wzywana policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj