Strona główna Na sygnale Groźny wypadek w Kozłówku

Groźny wypadek w Kozłówku

1618
15

Do poważnego w skutkach wypadku doszło dzisiaj około godziny 14 w Kozłówku. Kierująca samochodem opel tigra – 21 letnia kobieta – na łuku drogi wpadła w poślizg, a następnie prawym bokiem pojazdu uderzyła w przydrożne drzewo. Z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP w Trzemesznie i JRG w Gnieźnie oraz policjanci.

15 KOMENTARZE

    • Jak coś piszesz to sprawdź. Rządowe autko było ,,pancerne,, 😉 . Między nimi nie ma żadnego porównania . Natomiast można przypuszczać , że rządowe nie jechało 50 km/godz. Przy tego rodzaju uszkodzeniach autka ,,pancernego,, i reakcji kierowcy szybkość wahała się między 60 a 70 km/godz . Sam fakt odrzucenia ,,cienko-cienko,, z toru jazdy potwierdza znaczną siłę uderzenia , która nie jest adekwatna do szybkości ustalonej przez policję .
      Oczywiście należy w tym konkretnym przypadku wziąć również pod uwagę ciężar samochody rządowego i konstrukcję autka . To tyle 🙂 .

  1. Do tych co tu tak wypisują , ta pani jechała 80 km/h widać po liczniku ,a po drugie dlaczego poduszki nie wystrzeliły, bym się zabrał za tyłek temu, co to zprowadził

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj