Strona główna Sport i rekreacja Festyn rodzinny w Ławkach

Festyn rodzinny w Ławkach

1349
1

Sołectwo Ławki było w ubiegłą niedzielę gospodarzem oraz organizatorem festynu rodzinnego i kolejnej edycji turnieju piłki siatkowej plażowej. Mimo, że imprezę z uwagi na pogodę przesunięto z soboty na niedzielę, to frekwencja dopisała.

Najlepszymi plażowymi siatkarzami okazali się – jak przed tygodniem w Popielewie – Kamil Wilczura i Miłosz Kędzierski z Kruchowa, drugie miejsce zajęli Artur Jurgoński i Dawid Witek z Ławek, a na trzecim miejscu uplasowały się zawodniczki z Niewolna – Julia Lisiecka i Klaudia Stablewska.

Mieszkańcy sołectwa, na czele ze swoim sołtysem Wojciechem Jurgońskim postarali się, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Można było obejrzeć występy formacji tanecznej ”Lala Dance”, wysłuchać koncertu rodzinnego zespołu Kubackich z Gołąbek, a także piosenek w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Kruchowie. Odbył się też pokaz Akademii Karate Tradycyjnego z Lubrańca. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w licznych konkurencjach sportowych.

Nie zapomniano o poczęstunku – były kiełbaski, słodycze,wata cukrowa i ciasto przygotowane przez gospodynie gościnnych Ławek. Można było skorzystać z przejażdżek bryczką.

Na zakończenie wręczono nagrodę dla najbardziej aktywnej rodziny w Ławkach. Rower ufundowany przez radnego Tadeusza Pawlaka odebrali przedstawiciele rodziny Diupero.

Sołtys Ławek W. Jurgoński pragnie za naszym pośrednictwem podziękować sponsorom, mieszkańcom sołectwa i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej bardzo udanej imprezy.

(fot. OSiR Trzemeszno)


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj