Strona główna Sport i rekreacja Festyn i „plażówka” w Lubiniu

Festyn i „plażówka” w Lubiniu

1826
4

Sołectwo Lubiń było wczoraj gospodarzem finału II Grand Prix Piłki Siatkowej Plażowej Gminy Trzemeszno. Oprócz samych rozgrywek odbył się też festyn „Lubiń Party”, w ramach którego zapewniono obecnym tam osobom szereg atrakcji. Szczególnie zadowolone były z pewnością dzieci.

Słoneczna i ciepła pogoda sprzyjała zabawom w wodzie, można też było skorzystać ze sprzętu pływającego. Przygotowano domowe wypieki, kiełbaski z grilla i napoje. Imprezę uatrakcyjnił też kataryniarz „Henio” z Niechanowa, który nie tylko umilił czas muzyką, ale także przybliżył historię i tajniki tego zapomnianego już instrumentu. Była okazja postrzelać na bramkę bronioną przez burmistrza Krzysztofa Derezińskiego.

Turniej w „plażówkę” był piątym z cyklu Grand Prix. Poprzednie odbywały się w Trzemesznie, Ostrowitem, Popielewie i Kamieńcu. W rozgrywkach wzięło udział 15 drużyn. Wczorajszy turniej wygrała para Justyna i Marcin Duszyńscy z Trzemeszna przed Julią Stablewską i Klaudią Lisiecką z Niewolna oraz Erykiem Sarnowskim i Wiktorem Kurkiem z Kamieńca.

Grand Prix klasyfikowano w dwóch kategoriach – sołectw i open. Kategorię sołectw wygrali Mikołaj Przybylski i Kamil Nawrotny z Ostrowitego, drugie miejsce zajęły J. Stablewska i K. Lisiecka z Niewolna, a trzecie Krystian Staszewski i Marek Stepaniak reprezentujący Popielewo.

W kategorii open najsilniejszy zespół to ponownie para z Ostrowitego – M. Przybylski i K. Nawrotny, za nimi uplasowali się J. i M. Duszyńscy, a trzecie miejsce zajęły J. Stablewska i K. Lisiecka. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mikołaj Przybylski.

Nagrody i puchary wręczali – burmistrz K. Dereziński, przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno, jego zastępca Daniel Bisikiewicz oraz sołtys Lubinia – Monika Krawczak.

Organizatorami rozgrywek i festynu było sołectwo Lubiń, OSiR oraz Stowarzyszenie „Teraz”.

4 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie pod jakim numerem mieszkają reprezentanci Ostrowitego bo nie rozpoznaje może sołtys Ostrowitego ma ligę zawodową. […]

  2. Widać że kampania do wyborów samorządowych ruszyła z kopyta. Wszędzie pełno burmistrza,przewodniczącego nie wspominając o zastępcy który przez 3.5 roku siedział cicho. A teraz na pewnym portalu społecznościowym jest to trochę za dużo. No ale brawo. Niech zwycięzcy najlepszy.

    • masz rację tego franusia wszędzie za dużo jego pustych obietnic rowniez a ten jego fb żenada już się oglądać tego nie da bufoniada tania orezada lepiej niech nam o swojej przeszłości opowie i teraźniejszości również o kontaktach intrygach będziemy pytać gęsto się będzie tłumaczył spokojnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj