Strona główna Sport i rekreacja Dzień nad jeziorem w Bystrzycy

Dzień nad jeziorem w Bystrzycy

1169
7

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie zaprasza na wydarzenie pn. „Dzień nad Jeziorem”. Już jutro (26 sierpnia) od godziny 16 na terenie centrum „Magnolia” w Bystrzycy zaplanowano szereg bezpłatnych atrakcji dla rodziców z dziećmi. Ograniczona liczba miejsc – zapisy pod nr 691 808 908.

Szczegóły wydarzenia przedstawia poniższy plakat:

MAGNOLIA-PLAKAT-26.08.2016

7 KOMENTARZE

  1. Impreza może i być fajna tylko… jak tam dojść jak nie ma chodnika? Powtórzę się ale najpierw powinien pojawić się tam chodnik aby można było bezpiecznie tam dojść a dopiero później powinno się tam organizować imprezy. Jak dojdzie do wypadku to kto poniesie odpowiedzialność?

      • Popieram Mieszkańca bloków. W trakcie ubiegłorocznych dożynek nie szło przejść z wózkiem. Po jednej jak i po drugiej stronie ulicy stały zaparkowane samochody, pobocze zastawione a przejść nie było jak. Tym bardziej z wózkiem. Jak chcą tam organizować imprezy czy festyny rodzinne to powinni zrobić tam chodnik żeby można było bezpiecznie i bez strachu dojść.

  2. Na wioskach nie ma chodników i ludzie chodzą z wózkami i jakoś problemu nie mają. ZŁEJ TANCERCE TO RĄBEK HALKI PRZESZKODZI.Dla chcącego nic trudnego:)

    • Jeśli uważasz że na wioskach jest taki sam ruch jak na ul. Mogileńskiej w trakcie festynów czy dożynek organizowanych w Magnolii to brawo dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj