Strona główna Kultura Dzień Kobiet u emerytów

Dzień Kobiet u emerytów

1009
6

Dzisiaj w Domu Kultury członkinie trzemeszeńskiego oddziału Związku Emerytów i Rencistów świętowały Dzień Kobiet. W wypełnionej po brzegi sali, przy kawie i ciastku spotkało się ponad 50 kobiet. Spotkanie otworzyła przewodnicząca Janina Płuciennik, która tę funkcję objęła niedawno po zmarłym Tadeuszu Kostce.

Obecni na spotkaniu Panowie – członkowie związku – złożyli Paniom życzenia, a następnie obdarowali je upominkami. Władze samorządowe naszej Gminy reprezentował Sławomir Peno, przewodniczący Rady Miejskiej Trzemeszna.

W zarządzie trzemeszeńskiego oddziału związku zasiadają oprócz J. Płuciennik, Józef Sokołowski – wiceprzewodniczący, Aleksandra Woźniak – sekretarz i Antoni Basiński – skarbnik.

6 KOMENTARZE

    • złośliwy byłeś ,jesteś i będziesz bo taka twoja natura !czasami to mi ciebie żal bo to siedzi w człowieku , a to jest choroba ! pracuj nad sobą ,bo złośliwość to zła zaleta .

  1. Bardzo pozytywny przejaw naszego społecznego życia w Trzemesznie. Przykład spotkania, w zgodzie i w miłym (widać na zdjęciach) nastroju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj