Strona główna Sport i rekreacja Dzień Dziecka w Niewolnie

Dzień Dziecka w Niewolnie

1188
0

Wczorajsza niedziela w Niewolnie zaczęła się na sportowo. Na boisku piłkarskim odbył się Dzień Dziecka, zorganizowany przez sołtysa Łukasza Zalewskiego oraz konkurs sportowy dla dzieci z gminy Trzemeszno.

Najmłodsi uczestnicy spędzili czas przy zabawach przygotowanych przez panie Katarzynę Wiśniewską i Joannę Lisiecką. Aerobik prowadziła p. Agnieszka Gołębiowska, a całą imprezę wzbogacił występ zespołu tanecznego „Hop” z Niewolna, który zaprezentował nowy układ choreograficzny przygotowany przez p. Jagodę Woźniak. Na każdego czekał słodki poczęstunek, liczne nagrody oraz kiełbasa z grilla serwowana przez p. Zdzisława Wieczorka.

Główną atrakcją imprezy był konkurs piłkarski, który wyłonił mistrzów ćwiczeń technicznych (m.in. slalomu z piłką między słupkami na czas, strzałów na bramkę z połowy boiska, strzałów w słupek lub poprzeczkę). Sędzią głównym zawodów był p. Eryk Grzegorski, którego wspomagał p. Jakub Pokryszkin.

W konkursie udział wzięli uczestnicy z różnych miejscowości Gminy Trzemeszno. Co ciekawe, w zawodach rywalizowały również panie. Całą imprezę prowadził i nad wszystkim czuwał sołtys Niewolna.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria chłopcy do 10 lat:

I miejsce – Aleksander Jatczak z Mijanowa
II miejsce – Eryk Wilkowski z Trzemeszna

Kategoria chłopcy 11 – 15 lat:

I miejsce – Marcin Niewiadomski z Niewolna
II miejsce – Dominik Łukomski z Kierzkowa

Kategoria dziewczyn:

I miejsce – Weronika Wiśniewska z Niewolna
II miejsce – Oliwia Balcerek oraz Dominika Durlak (Niewolno).

Specjalne wyróżnienie dla najmłodszego piłkarza konkursu otrzymał Franciszek Weber z Zielenia (5 lat).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj