Strona główna Kultura Dzień babci i dziadka u trzemeszeńskich emerytów

Dzień babci i dziadka u trzemeszeńskich emerytów

1546
10

W Domu Kultury spotkali się wczoraj członkowie trzemeszeńskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów i Rencistów. Okazją były obchodzone niedawno dni babci i dziadka. Zebranych przywitała przewodnicząca oddziału Janina Płuciennik.

Przypomniała, że obchody tego święta zainicjował w 1964 roku tygodnik „Kobieta i Życie”.

Mówią, że Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię” – stwierdziła przewodnicząca, życząc jednocześnie wszystkim babciom i dziadkom samych najpiękniejszych chwil i dużo uśmiechu.

Tak ważne święto nie mogło oczywiście obejść się bez najmłodszych. Ze specjalnym programem artystycznym wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 1 im. Chatka Puchatka.

Seniorzy mogli obejrzeć i wysłuchać przedszkolaków z dwóch grup – Misiów i Kangurków. Na koniec dzieci wręczyły starszym specjalnie na tę okazję przygotowane kwiatki.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

10 KOMENTARZE

    • babciu 2 ,nie badz taka samolubna bo wszystkie dzieci wyszły ladnie.a jak pani taka madra prosze napisac który to ocenimy wszyscy.madralinska.

  1. Co zrobić jak prawda jest taka . Mój wnuk wyróżnia się urodą i nawet mądrość też jest widoczna. Piękne zdjęcia, piękne wszystkie dzieci, ale mój wnuk jest ponad.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj