Strona główna Kultura Dożynki gminne w Kamieńcu

Dożynki gminne w Kamieńcu

5162
16

Już 3 września w Kamieńcu odbędą się dożynki gminne, organizowane przez Urząd Miejski Trzemeszna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Część oficjalna rozpocznie się o godzinie 14:00 w miejscowym kościele, po którym nastąpi przejście korowodu na plac dożynkowy. Zgodnie z tradycją, nie zabraknie obrzędu chleba, prezentacji wieńców oraz przemówień gości.

W programie przewidziano też występy artystyczne (zespoły Świerszcze i Białe Kujawy oraz chór Metrum). Rozegrana będzie spartakiada sołectw, a o 18:30 wystąpi zespół „Żuki”.

Dożynki gminne zakończy zabawa taneczna z DJ „Karusiem”, od godziny 20 do północy.

Szczegóły na poniższym plakacie.

16 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy będą %%%%:) Skarbniczka niech tylko dobrze patrzy. Widać, że kobieta ma jaja aby włożyć kij w mrowisko. Tak trzymać!

  2. Ile poszło na procenty? W każdej gminie porządne dożynki, zespoły, tylko w Trzemesznie bieda. Niby kryzys w całym kraju, a tylko nasza gmina sobie nie radzi. Czekam na bankructwo gminy i normalność, przyłączenie do Witkowa.

  3. Przestańcie pisać bzdury, macie parcie na władzę to startujecie. Kto ma pracować? W gminie same dyrektory, albo właściciele części miasta, oczym mówicie o jeszcze dwóch burmistrzów.

  4. Panie Burmistrzu na zdjęciu, gdzie jest Pan ze starostami dożynek jest Pan bardzo smutny. Jakby to nie był Pan. Głowa do góry. Zawsze Pan spada na cztery łapy i tym razem będzie tak samo. Jest Pan urodzony pod szczęśliwą gwiazdą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj