Strona główna Na sygnale Dachowanie w Bystrzycy

Dachowanie w Bystrzycy

5620
14

Dzisiaj, około godziny 6, na drodze krajowej nr 15 w Bystrzycy dachował samochód marki opel corsa. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn, którzy wyszli na zewnątrz o własnych siłach.

Na miejsce zdarzenia wezwano strażaków z Trzemeszna i Gniezna oraz policję. Okazało się, że zarówno kierujący oplem, jak i jego pasażer, nie odnieśli żadnych obrażeń.

Mężczyźni podróżowali od Mogilna w kierunku Trzemeszna. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechali z jezdni i dachowali w przydrożnym rowie.

Ruch na DK nr 15 w czasie działań służb odbywał się wahadłowo.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

14 KOMENTARZE

  • Mamy już dwóch rekordzistów . Jeden pobił rekord wpisów , drugi zaś rekord mulenia (patrz nizej niżej) . Zawsze powtarzam :
   TA KROWA KTÓRA DUŻO RYCZY , MAŁO MLEKA DAJE !!!

 1. Drogi Bolo,

  Takie problemy stały się złożone od kiedy na mocy ustawy, a nie obietnic po wyborczych Pana Burmistrza, asystent od spraw społeczno – gospodarczych, nie jest już asystentem, ratunkiem dla dziur jest jedynie zmiana prawa i powrót asystenta od spraw społeczno – gospodarczych wraz z przemianowaniem jego stanowiska na asystenta od spraw społeczno – gospodarczo – infrastrukturalnych …

  To był jednak człowiek czynu, zawsze dla ludzi i ich problemów, odpowiedzialny za największe sukcesy tej gminy na polu gospodarczym właśnie, podczas notorycznych absencji chorobowych Pana Burmitrza – uczył się od najlepszych, ponoć jego mentorem jest mogilnianin z krwi i kości, a trzemesznianin z urzędu Pan Dariusz Jankowski !

  A tak na marginesie, Pan Burmistrz przez swoje kłopoty ze zdrowiem, narobił sobie problemów z prawem jazdy, bo leczył się Amolem i przez przypadek wtarł od środka, zły, że leczenie metodą wcierania na zewnątrz nie skutkuje już drugą kadencję – może ten suchy fakt Panie Prawniku będzie usprawiedliwieniem dla wykroczenia – przestępstwa właściwie …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj