Strona główna Polityka Burmistrz trzeźwy

Burmistrz trzeźwy

3461
92

Dzisiaj krótko przed godzina 15:00 mieszkaniec Ostrowitego Marek Walczak powiadomił policję, iż burmistrz Krzysztof Dereziński może przebywać w pracy w stanie nietrzeźwym. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie skierował do Urzędu Miejskiego patrol z trzemeszeńskiego komisariatu.

Policjanci w gabinecie burmistrza, w obecności zgłaszającego, przeprowadzili badanie alkotestem. Pierwsze badanie wykazało 0,06 promila alkoholu. Następne dwa badania wykazały 0.00. Oznacza to, że K. Dereziński był trzeźwy. Za stan po użyciu alkoholu uważa się wynik od 0,2 – 0,5 promila. Powyżej 0,5 promila to stan nietrzeźwy.

M. Walczak zarzucił policjantom brak świadectwa legalizacji alkotestu. Jak nas poinformowała rzecznik KPP Anna Osińska, prawo żądania okazania takiego świadectwa przysługuje osobie badanej. Sprzęt, którym dysponowali policjanci posiada aktualną legalizację, a stosowny dokument znajduje się w komisariacie.

Po raz kolejny pan Walczak donosi na mnie i po raz kolejny nie ma racji ” – skomentował krótko sprawę burmistrz Dereziński.

92 KOMENTARZE

 1. I to jest wiadomość dnia??? Na psy schodzi nie tylko W.ale,też środki przekazu!!!Piszcie o czymś ciekawym!Za chwilę rzucą się sępy!!!O to chodzi?O tanią sensację?Nie przepadam za burmistrzem,ale to już przekracza granice dobrego smaku!Mam nadzieję,że skończy się to w sądzie!!!

 2. Panie Walczak ! popieramy Pana działania niech sie Pan nie da nabrac na negatywne wpisy pisane przez 1-2 osoby

  Instytucja Burmistrza to publiczne stanowisko za niemale pieniadze i my jako mieszkancy mamy prawo sprawdzic !

 3. Znowu miał szczęście,gdzie w Polsce jeżdżą do Burmistrza żeby dmuchał ? Pytanie retoryczne ? Radni co wy na to ? Skończcie ten kabaret w końcu.

  • Panie Burmistrzu nie pij soki jabłkowego nie podjadaj jabłek i nie zażywaj syropu na kaszel tylko tabletki i broń się przed wypiciem lampki koniaku przed snem bo Walczak czuwa :p i wszystko widzi ale nie widzi bałaganu koło siebie ,,,powinien ponieś koszty całej akcji….Ja wczoraj zjadłem 2 jajeczka na przystanku z alkoholem i pojechałem do wnuków i teraz się zastanawiam czy byłem wstawiony ????

  • Bełkot, bełkot, bełkot trzeba było być tydzień temu w SP1 to byście Państwo usłyszeli i zobaczyli. Byłam,widziałam i czułam. Wstyd mi za Trzemeszno.

  • Panie Walczak trzymam kciuki za pana nie słuchaj pan tych troli całe miasto widzi co się dzieje i nie jest to już żadną tajemnicą. Mam nadzieję że Ponad Podziałami po zrobieniu porządku w Radzie Miejskiej znajdzie sposób na wyp…….. ale kogoś innego.

   • Ponad podziałami,potrafi tylko działki w centrum sprzedawać.Temu towarzystwu jeszcze ktoś uwierzy?Co prawda,parcie na władzę mają olbrzymie.;-)

 4. Panie Burmistrzu, nie jest Pan managerem z mojej bajki, ale serdecznie współczuję,że musimy być świadkami jako mieszkańcy takich zdarzeń i informacji. Nie będę pisał o p. Walczaku bo nie pozwala mi na to wrodzona i wyniesiona z domu kultura osobista, a to co mogę napisać na forum byłoby tylko komplementem.
  Pewnie większość piszących o promilach nie wie jaka to część całości, nie mówiąc już o 0,06 – przecinki by się pomyliły.
  Ważne dla nich jest hasło – promil

  Panie Walczak Piłsudski powiedziałby Panu „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

  • Moim zdaniem Pan Walczak to świetny materiał na radnego, i żałuję, że go nie ma wśród radnych – oczywiście ma swoje wady, jak każdy, ale gdyby ten polityczny diament lekko oszlifować i uszczypnąć od czasu do czasu to efekt mógłby być bardzo pozytywny.

   • Drodzy, obywatelu, Macieju, Francuzie i inni miłośnicy hejtowania codzienności.

    Hmm, w takim razie Józef Piłsudski był mało inteligentnym prostakiem, któremu brakowało kultury osobistej i używał prostackiego i chamskiego języka.

    Jednak różnica pomiędzy nim a wszystkimi hejterami jest taka, że niecałe 100 lat po jego śmierci uczą o nim na lekcjach historii, a o Was raczej tego robili nie będą może poza tym, że za 100 lat w szkołach będą mówili o tym, że było kiedyś coś takiego jak internet, w którym sfrustrowani i niezrealizowani ludzie wylewali swoje żale anonimowo na innych ludzi.

    Francuzie, szczęśliwie od kilku pokoleń moja rodzina nie musiała wyjeżdżać z kraju w celach zarobkowych tylko ciężko pracowała, żeby budować ten kraj, napiszę więcej, niektórzy nawet wiele ryzykowali (z czego jestem dumny), żebyśmy dziś swobodnie mogli np. napisać w internecie to co uważamy za stosowne.
    Nie zamierzam przepraszać za to, że nauczyli mnie patrzeć na niektóre rzeczy szerzej a także czasami z innej perspektywy.

    Panie Macieju proszę skontaktować się z Panem Walczakiem, porozmawiać, przeczytać kilka komentarzy tego Pana, kilka ogłoszeń, które zamieścił na tej stronie itd. Jeśli nadal będzie Pan twierdził, że w jego zachowaniu widzi szczerość to będę musiał mocno skorygować swoją ocenę względem Pana.

    Można oddzielić zarządzanie gminą od problemów zdrowotnych.

    Problemy zdrowotne (osobiście nie wiem jakie i zupełnie mnie to nie interesuje) posiada Pan Krzysztof Dereziński, który tak się składa, że został naszymi głosami burmistrzem , wnioskuję to po ilości zwolnień lekarskich.
    Życzę Panu Krzysztofowi aby jego problemy zdrowotne się skończyły tak samo jak życzę tego zawsze wszystkim osobom bez znaczenia czy lubię je bardziej czy też mniej.
    Panie Krzysztofie z całą pewnością do życzeń tych dołączą wszyscy hejterzy, którzy wczoraj gorliwie uczestniczyli we mszy św.

    Natomiast od burmistrza miasta i gminy oczekuję sprawnego zarządzania gminą, mądrych i rozwojowych decyzji, odpowiedniego dobrania współpracowników, nowoczesności, obecności w pracy, odważnych i realnych wizji, rozwiązywania problemów uczniów i przedszkolaków itd. itp.

    O ironio możemy mieć pewność co do jednej kwestii – burmistrz był trzeźwy w pracy i było to sprawdzone już kilkukrotnie i potwierdzone przez odpowiednie służby przy odrobinie „życzliwości” ludzi zatrutych jadem nienawiści.

 5. Takich jak Walczak powinno być więcej należy się pochwalić jak można być w pracy i mieć 0.06 proszę państwa a dlaczego nie ma kopi świadectwa legalizacji rozporządzenie 609 Komendanta głównego policji mówi jasno ze podczas kóntroli policji jest zobowiązany posiadać przy sobie kopie świadectwa legalizacji przyrządów kontrolno pomiarowych używanych na służbie 609/25,06,2007 poz-841Dz 11 Nr 132 to dlaczego nie mieli przy sobie panie Marku ma pan prawo się domagać bo może być jeszcze lępsza zabawa jak się okaże że nie ma legalizacji a coś czuję że tak jest bo bardzo policja stanowczo stwierdza że nie ma prawa panu okazać a przecież jest pan stroną i gdy może dojść do sądu to panu należy się wgląd do akt sprawy i policja musi to pokazać dlatego ja panu gratuluję odwagi bo jest pan prawym mieszkańcem takie rzeczy jak to nie powinny mieć miejsca to jest przykre ze Trzemeszno ma takiego burmistrza pozdrawiam

 6. Panie Walczak,kończ Waść wstydu oszczędż.Dla mnie Pan jesteś,zwykłym konfidetem.W Oświęcimiu by już wiedzieli,co z Panem zrobić. Pozdrawiam

 7. Jest to pewnego rodzaju dobry prognostyk dla naszej gminy i jej mieszkańców … Tytuł artykułu wprowadza nutkę nadziei, i wskazuje jasno, że trzeba to traktować w kategorii sukcesu naszego Włodarza.

  To dość przychylny rozwój wydarzeń dla Pana Burmistrza, najpierw panoszą się krzywdzące plotki, które wskazują, że nie bywała ilość zwolnień chorobowych to skutek nieleczonej choroby alkoholowej z którą boryka się Pan Burmistrz – a tutaj jedno dmuchanie i cała ta teoria wraz z oszczerczymi zarzutami legły w gruzach ! Brawo Panie Burmistrzu, byle do kolejnej wyborowej, znaczy wyborów …

  Widzę, że w Gminie jesteśmy na etapie Kwaśniewskiego.

 8. Nie nazywałabym Walczaka konfidentem ponieważ zrobił to otwarcie a nie zakablował po cichu. Robi to z otwartą przyłbicą. Może pobudki jego działania nie są najwyższego lotu ale należy mu się szacun za to, że nie ukrywa się z tym.
  Smutne ale prawdziwe jest to co pisze Maciej. Jeśli największym sukcesem burmistrza jest to, że był trzeźwy to bardzo kiepsko.

 9. Proponuję wszystkim oddzielić zarządzanie gminą od problemów zdrowotnych bo jest to już niesmaczne i to bardzo.
  Gdyby Pan Burmistrz cierpiał na inną ciężką chorobę to też byście go napiętnowali czy współczuli?
  Osobiście nie widzę Pana Walczaka w RM, panie Macieju tej gliny już się nie da urobić.
  W przypadku Pana Burmistrza jest to choroba, którą można leczyć, jak twierdzi Maciej, w przypadku Pana Walczaka lekarstwa nie ma.

  Mieliśmy w gminie Panią, która usilnie chciała usunąć Pana Gotowałę, jak to się skończyło dla gminy pamiętamy i jak skończyła pani też wiemy.
  Pamiętajmy chłop żyjemy nie przepuścić.

 10. Panie Niemiec gdyby przyjąć, tak jak głoszą panoszące się plotki, że Burmistrz daje ostro w palnik i nad tym nie panuje to – nie można oddzielić zarządzania gminą od problemów zdrowotnych …

  Oczywiście gdyby tak było, jeśli tak nie jest to nic prostszego by Burmistrz zdjął z siebie to odium panoszących się i wysoce krzywdzących jego osobę plotek – przejrzystością swojego stanu zdrowia … Przecież na jakiejś podstawie lekarskie zwolnienia są wystawiane ?

  Zresztą, gdybym był doradcą Pana Burmistrza to radziłbym zrobić sobie kampanię wyborczą w stylu:

  – tak jestem alkoholikiem, leczę się od pół roku, to szansa na moje drugie życie, mamy mnóstwo projektów w Trzemesznie do dokończenia, oponenci w radzie tylko jątrzą, nie dają pracować – dajcie mi szanse. Przy kilku ruchach modernizacyjnych – czyli widać, że coś się dzieje, wsparcia kilku grup wpływowy jak po przednio – posada jest do obronienia. No i przy ignorancji i nie wiedzy pozostałych mieszkańców, łącznie z tymi złapanymi na – emocjach właśnie, na które w profesjonalnej polityce nie ma miejsca – tylko realizm i kalkulacja, to gwarancje sukcesu ( takiego, który może przełożyć się na efekt dobra wspólnego ), w tej wielkiej i małej polityce …

  Nie znam Pana Walczaka – z innej perspektywy niż ta lokalnie – polityczna, ale intuicyjnie wyczuwam w tym działaniu szczerość – co w połączeniu z jawnością tego działania budzi we mnie uznanie dla Pana Walczaka – stąd moja pozytywna i pełna nadziei opinia.

 11. Panie Krzysztofie dlaczego swoim zachowaniem daje Pan przyzwolenie prostakom na takie traktowanie siebie?!Ta zazdrosna,prymitywna małomiasteczkowość wykończy Pana.Co drugi w tym mieście pije ,ale innym wytyka pijaństwo!!!Współczuję Panu i pańskiej rodzinie tego permanentnego napięcia.

 12. Odpowiedź do Niemca pisze się chłop zywemu nie przepuścić a jusci anie jak piszesz. ?krytyka muzg niszczy .to prawda jesteś żywym przykładem I dlatego nie przepuszcza tobie

 13. Powiem tak to wszystko jest przyczyną tego co robi burmistrz i on sam na to zasłużył a ludzie którzy wiedzą a nie mają odwagi informacje przekazują panu Markowi a ten wali zgrubej rury i tak trzymać bo to trzeba będzie skończyć szkoła nr 1 wczoraj i wiele innych to jest wstyd a Pan walczak marek bardzo dobrze wie co mu wolno no tylko pyta albo podejrzewa a to jest nie zabronione przecież już raz burmistrz straszył go sądem za nieslubne dzieci panie Marku ma pan jaja których brakuje innym brawo tak trzymać. Pozdrawiam Prezes firmy zTrzemaszna

 14. Panie Niemiec znam takich jak Pan co to przyjeżdzają do Trzemeszna zapomnieli ze sa Polakami i mowią „u nas w Niemczech…”albo „Wy Polacy” itp. Daj Pan spokoj z takimi wywoadami i „moją bajką”

  • Walczak do rady albo na fotel burmistrza. Walczaka podziwiają Trzemesznianie za wielką odwagę i troskę o Gminę. Niech Pan Walczak będzie sobą, bo ma poklask.

 15. Drogi Burmistrzu zrob z tego uzytek nie pozwol na takie wariactwo przez pana Walczaka robi z ciebie idiote czy on nie ma zajecia niech pilnoje swojego podworka chyba ze z nim jest cos nie tak moze potrzebuje pomocy.

 16. Wydaje mi się że ten mieszkaniec Ostrowitego potrzebuje pomocy psychiatry.Ten człowiek to podżegacz i szuja szukający wokół siebie zła.Niech spojrzy na siebie,swoją rodzinę,swoje podwórko.Porządki powinien zacząć od siebie bo też nie jest nieskazitelny jak większośc z nas.Że tacy ludzie jeszcze chodzą po świecie.To pieniacz czepiący się wszystkiego i wszystkich.Nikt nie powinien zwracać uwagi na jego osobę i jego poczynania.Tylko jemu współczuć bo to człowiek chory.

 17. Maciej, nie rozumiem Ciebie w tych dwóch myślnikach. Napisz zrozumiale, bo ogólnie piszesz dobrze, a raz po raz piszesz mętnie np. ostatni wpis.

 18. Mieszkaniec Ostrowitego powinien zgłosić się do psychiatry.To pieniacz który u każdego szuka zła a niech zacznie od siebie ,swojej rodziny,swojego podwórka bo nie jest nieskazitelny jak większość z nas.On czepi się wszystkiego i wszystkich.Powinien zająć się swoją pracą bo nie wiem czy jest w tym bezbłędny.Według mnie nikt nie powinien zwracać uwagi na niego i jego poczynania bo to człowiek chory i tylko mu należy współczuć ale mimo to może swoją głupotą dużo ludzi skrzywdzić.Że tacy ludzie jeszcze chodzą po tym świecie.

 19. Ciągnie się za Burmistrzem opinia i tak pozostanie . Tu nie jest istotne 0,05 czy 2,00 tylko podtrzymywanie przez społeczeństwo pewnych faktów od , których nie ma ucieczki . Mając podejrzenia Pan Walczak wykazał obywatelską postawę co gwarantuje mu Konstytucja i przepisy prawa .
  Tak na marginesie Pan Burmistrz miał prawo odmowy badania alkotestem i poddania się badaniu krwi . Sprawa zapewne byłaby wówczas 100% 😉

 20. WALCZAK NIE POTRZEBUJE POMOCY TYLKO CI CO NIE MOGĄ ODRÓŻNIĆ DOBRA OD ZŁA POPIERASZ OSOBY PUBLICZNE W TYM CO ROBIĄ ZŁEGO DLA WIZERUNKU SPOŁECZNOŚĆ -OGÓŁU TO ZNACZY ŻE JESTEŚ TAKI SAM I LUBISZ TO CO ONI ROBIĄ A PAMIĘTAJCIE prawda sama się obroni i za Walczka szanuję ma swoje zdanie

  • Jeżeli to co piszesz stanowi przytyk do mnie to zupełnie nie rozumiesz co wyżej zostało przeze mnie napisane . Staram się pisać raczej prostym językiem . Widzę jednak , że dla niektórych zbyt mało zrozumiałym . Spójrz na wpis trochę szerzej a dopatrzysz się pewnych aluzji i przytyków do wizerunku Burmistrza , który nawiasem mówiąc sam zapracował na taki a nie inny obraz swojej osoby . Ponadto badanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu a badanie krwi na zawartość alkoholu to zupełnie inne badania . Wyniki mogą się różnić i to znacznie od chwili spożycia . Czy mam tłumaczyć dalej ? 🙂

 21. Panie Walczak proponuje w poniedzialek czekac rano przy drzwiach gminy z alkomatem moze panu sie uda niech pan zbada wszystkich moze co i bedzie mial pan ubaw.Milego dnia ha ha ha.

 22. Jakie wynagrodzenia proponuje pan to ja się zgłosić mogę Pan Burmistrz Miasta będzie zdrowy i bespieczny będzie mógł skorzystać z dobrodziejstw władzy czekam na propozycję WINO TU +NALEWKA

 23. Psychiatra nad Pani wpisem też by musiał popracować. Treść Pani wpisu jest pomylona z poplątanym bo Pani pisze:
  1. Walczak jest chory.
  2.Walczakowi należy współczuć.
  3.Walczak nie jest bez skazy jak WIĘKSZOŚĆ Z NAS.
  4.Swoją głupotą może wiele ludzi skrzywdzić.
  ( „Może skrzywdzić” wcale nie znaczy ,że „już kogoś skrzywdził”.)
  5.Ostatnie zdanie jest niegodne, bo o tym kto chodzi po świecie decyduje Pan Bóg i nic pani do tego!.
  W tym miejscu życzę Pani godnej niedzieli, religijnej w duchu poszanowania bliźniego.

   • Podpisanie się pod zdziwieniem „Że tacy ludzie jeszcze chodzą po tym świecie” nie świadczy o odwadze.
    Ja piszę anonimowo,ale nie jestem tchórzem.
    Jestem chrześcijaninem, który wobec drugiego Człowieka nigdy by tak nie sformułował swojej niechęci. Zaznaczam, że Walczak nie jest z mojej bajki.
    Podpis nie jest świadectwem, że jest się kimś lepszym niż ktoś anonimowy.

    • Powiedzenie że tacy ludzie jeszcze chodzą po świecie można interpretować dosłownie i w przenośni.Widocznie mój komentarz trafił na nieodpowiednich odbiorców.

  • Ale Pani majewskiej zdzisławie ktoś pięknie odpowiedział. Najadła się Pani wstydu! Można kogoś nie znosić, ale nie można być okrutnym wobec niego. Trzeba postępować zgodnie z zasadami wiary, a nie wydziwiać, że kogoś ziemia nosi.
   Słowo wstyd, to a stosunku do majewskiej zdzisławy za mało. Mnie brak słowa na takie coś.

   • Jak na razie to nie mam sie za co wstydzić.Wypowiedziałam swoje zdanie na dany temat ale trzeba je odpowiednio zinterpretować.Widocznie „katolik” nie wie że wypowiedzenie/ jeszcze chodzi po świecie/może być dosłowna i w przenośni.Jak widzę wypowiedż musiałaby trafić na odpowiedniego czytelnika.A czy podpis katolik miał odzwierciedlać dobrego człowieka? bo są katolicy prawdziwi i katolicy z nazwy.

  • Konfident działa w ukryciu, a nasz wspaniały Walczak działa otwarcie. Sławek poznaj znaczenie słowa konfident. Jak znam W. to on ma w tyle takie obrażające go komentarze. I bardzo dobrze. Tak trzymać panie Walczaku.

 24. Panie Walczak lecz sie Pan na nogi b na glowe juz zapozno . Angazoeac sluzby w takie pierdoly. .!!!! Poziom przedszkola ,,, nie jest Panu teraz wstyd ?? Wieksxej durnoty nie slyszalam

 25. Pani Majewska jest bohaterką bo się podpisała a pan Walczak, który nie ukrywa, że zadzwonił jest konfidentem. Może byśmy jednak zaczęli przykładać tą samą miarkę do wszystkich ?

 26. Kcialem was poinformować że Walczakow może być więcej i nie wiem czy to wam się podoba ale mamy takich zachowań burmistrza doś teraz oczy będą widziały wszystko mamy wtyke bardzo blisko burmistrza czas pokaże

 27. Panie Walczak,jak coś robisz to skutecznie,jeżeli jest prawdą że Burmistrz w ubiegły tydzień podczas spotakania z rodzicami był podejrzany to było trzeba wtedy zadziałać

 28. Walczak wpieprza się w życie innych a czemu sam się nie pochwali jakie ma problemy z prawem, sprawa sądowa jedna za drugą. Patrz się najpierw sam na siebie a potem krytykuj innych!!!!!!

 29. Niech pilnuje naszych spraw, a za swoje sprawy W. sam poniesie odpowiedzialność. Tak jak chcę, by za swoje sprawy w gminie ktoś też ponosił odpowiedzialność i miał urzędniczy wstyd.

 30. Pani majewskiej zdzisławie dziękuję serdecznie za ustosunkowanie się do mojego komentarza.
  Przyjmuję to, jako Pani refleksję, nad nieprzemyślaną wypowiedzią na temat Pana Walczaka i próbę naprawienia błędu wobec tego człowieka.
  Wypowiedzenia dosłowne i przenośne rozumiem.
  Uważam jednak, że pewnych granic wobec bliźnich nie powinno się przekraczać.
  Nawet przenośne stwierdzenie,-że ktoś chodzi jeszcze po tym świecie-mogło Pana Walczaka i jego rodzinę dotknąć boleśnie. O psychiatrze nie wspomnę.
  Chwalebne, że Pani się wycofała z tych słów.
  Pan Walczak może odetchnąć uwolniony od tych złych słów.
  A Pani szczerze życzę zdrowia i by Pani mogła jak najdłużej chodzić jeszcze po tym świecie .
  Niskie pokłony!

  • Ja tylko wyjaśniłam moją myśl.Jeśli katolik tak broni Walczaka to może pomyśli ile nerwów i krzywdy robi Walczak niektórym bliżnim i ich rodzinom.To też ludzie-bliżni.On też nie powinien przekraczać pewnych granic.A znam przypadki ludzi którym Walczak robił różne świństwa.Na forum nie będe dalej ciągnęła tematu o Walczaku.Proszę tak bardzo nie bronić osoby Walczaka.Ja swoje zdanie o nim mam na podstawie znanych mi faktów.Kończę dyskusję bo szkoda czasu już na ten temat.

   • Nie miałem zbytnio czasu na zajmowanie się wpisami . Chcę jedno zaznaczyć . Pan Walczak reprezentuje samego siebie i ma prawo do swoich refleksji i działań . Pan Burmistrz jest natomiast urzędnikiem stojącym na czele władzy samorządu lokalnego . Piszesz Anonim o pewnych wartościach chrześcijańskich o robieniu krzywdy itp . Masz takie prawo . Musisz jednak mieć tę świadomość , że znam przypadki osób , które doznały wiele krzywd od Burmistrza jego zastępcy czy w końcu od ludzi powiązanych z tymi osobami .
    Między ciężar gatunkowy obu przypadków nie można postawić znaku ,,równości,, i obwiniać jedynie Pana Walczaka czy przysłowiowego Kowalskiego .
    Nie jestem zwolennikiem Pana Walczaka jak również Pan Burmistrz nie jest dla mnie żadnym autorytetem . Zarówno ja jak i osoby z mojego otoczenia (a jest ich spora grupa) posiadają wystarczającą ilość przykładów , faktów (ulubiony zwrot Burmistrza) braku odpowiedzialności za to co czyni .
    Tak jak wcześniej pisałem na swój wizerunek Burmistrz zapracował sam i mam nadzieję , że jest to jego ostatnia kadencja .

   • Wie pani o świństwach Walczaka i nic Pani z tym nie robi? Pozwala pani na ludzką krzywdę i dalej nic? To jest niemoralna postawa.
    Czy pani odróżnia świństwa od Świń?

    Czynić świństwa a hodować świnie to co innego.

    A w ogóle to w tym temacie chodzi o to, że Pan Walczak ma odwagę publicznie , otwarcie działać.
    SEDNO TEMATU ZAWARTE JEST W TYTULE ARTUKUŁU I TO JEST SPRAWA DO OGÓLNEJ UCIECHY TRZEMESZNIAN.

 31. Jestem sprawiedliwym sędzią i wiem, że Pana Walczaka ośmieszają ci, którzy mają coś na sumieniu.
  A czy jest czubkiem, czy nie jest czubkiem to mało ważne. Ważne, że tropi to, co złe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj