Strona główna Różne Angielski, niemiecki, francuski, włoski i zajęcia muzyczne w Mr. Angielski School

Angielski, niemiecki, francuski, włoski i zajęcia muzyczne w Mr. Angielski School

1294
0

Jak co roku szkoła językowa Mr. Angielski School zaprasza do zapisów na różnorodne kursy językowe i inne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

MrAngielskiSchool_courses_tno24W ofercie szkoły znajdują się zarówno atrakcyjne kursy językowe dla dzieci, kursy w formie korepetycji połączone z nauką komunikacji w języku obcym dla młodzieży oraz efektywne kursy dla dorosłych, których priorytetem jest skuteczna komunikacja w języku obcym. Pełna oferta kursów ogólnych dostępna jest na stronie internetowej szkoły www.MrAngielski.pl

Dodatkowo szkoła zaprasza na kursy specjalistyczne języka angielskiego i niemieckiego , np. język angielski lub niemiecki w biznesie, j. angielski z elementami języka zawodowego (np. techniczny, dla pielęgniarek, j. angielski w budownictwie, itp.). Dodatkowe informacje dotyczące kursów specjalistycznych znajdują się na stronie www.ArturBucholc.pl

Happy business people in a row listening a seminar in office boardroom. A team of businesspeople sitting as panel for conducting job interview. Happy young team of business people impressed by a presentation.

Nowością w roku szkolnym 2017/18 są następujące zajęcia muzyczne:

  • fortepian, pianino i keyboard dla początkujących i średnio zaawansowanych;
  • fortepian, pianino, keyboard dla zaawansowanych (muzyka klasyczna, rozrywkowa oraz jazzowa);
  • skrzypce (wszystkie poziomy);
  • grupowe zajęcia dla dzieci „Music is fun” – zajęcia z kształcenia słuchu i rytmiki w formie zabawy;
  • gitara akustyczna – nauka akordów i muzyka rozrywkowa.

Musical_instruments_MrAngielskiSchool_tno24.jpg

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając sekretariat szkoły na ul. Kościuszki 12 w Trzemesznie, telefonicznie pod nr. 725 815 485 oraz na stronie internetowej szkoły.

MRANGIELSSKISCHOOLLOGO_300pix72

(art. prom.)