Strona główna Różne 4 maja – akcja poboru krwi

4 maja – akcja poboru krwi

4740
8

Już w przyszły piątek (4 maja) przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbędzie się akcja poboru krwi. Organizatorem wydarzenia jest klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Kropelka”.

Rejestracja dawców odbędzie się w godzinach od 9:00 do 14:00.

Każda osoba chcąca oddać krew musi być zdrowa, mieć ukończone 18 lat oraz legitymować się dowodem osobistym. Powinna także zjeść lekkie śniadanie.

Na wydarzenie zaprasza prezes klubu, Paweł Antas.

8 KOMENTARZE

 1. Dawca mam pytanie dlaczego oddając krew w Gnieźnie mieszkając w Trzemesznie nie dostanę zwrotów za przejazd autem, tylko pokazując bilet PKP lub PKS. Czy do Gniezna jadę za darmo dlaczego nikt się za to nie weźmie, tylko płaczą wakacje się zbliżają dużo wypadków potrzebna krew.

  • Elvis, smak, czy jeszcze inny nick – trollu platformerski – to ta aferalna platforma z pslem i nowoczesną się kończą. Na nic wasze akcje na forach, na portalach, w mediach – jesteście skończeni, bo ludzie maja oczy i widzą kto kradł na potęgę w różnych aferach wychodzących co rusz na jaw, a kto to powstrzymuje i uratowane pieniądze inwestuje w programach społecznych. Jest dobrze, a będzie lepiej, bo wy coraz słabsi nie będziecie kija w szprychy Polsce i Polakom wkładać.

   • Nic się nie zmieniło w tym temacie tylko biorący
    Za kilka lat się dowiemy
    Przyjzyj się przetargom w państwowych spółkach i prywatnych
    Ale obiektywnie

  • PIS sie dopiero rozkreca a PLATFORMA tonie totalnie.A krew za PO to wywozili za granice i kasa w kabze ale to juz bylo i sie skonczylo.

 2. Kijkowym zawodnikom życzę dobrej drogi, tempa stosownego do wieku i możliwości. Od pierwszego do ostatniego miejsca biegnijcie po zdrowie, dobry nastrój i po dobre myśli w życiu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj