Strona główna Na sygnale Zaatakował brata siekierą

Zaatakował brata siekierą

16351
35

Do dramatycznego zdarzenia doszło dzisiejszego wieczoru na terenie posesji w Jastrzębowie. Jak udało nam się ustalić, w wyniku rodzinnej kłótni jeden z braci zranił drugiego siekierą.

Na miejsce wezwano liczne radiowozy policji z Gniezna i Trzemeszna, pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sprawca ataku został aresztowany przez policjantów. Ranny 58-letni mężczyzna – z poważnymi obrażeniami głowy – trafił do szpitala w Poznaniu.

Działania na miejscu trwają. Bierze w nich udział prokurator.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

35 KOMENTARZE

  • Jedni wspominają dziś bohaterów Powstania Warszawskiego a inni trzeźwieją po chlaniu i ćpaniu na tym spędzie u tego hipokryty Owsiaka.

   • Bo Owsiak to jeden z wielu resortowych dzieci, znanych z telewizji i ustawionych przez swoich przodków. A jego orkiestra to ustawka peerelowskich specsłużb.

     • W czasie gdy biskup się pedofilował i pozwalał pedofilować innym a następnie wszystko tuszował i z ambony wygłaszał swoje święte słowa, też był uważany za świętego i bohatera. Dopiero po latach prawda zaczęła wychodzić na jaw i okazało się jaki jest naprawdę.

    • Sama prawda. Oburzeni za chwilę powiedzą, że on przecież na taki szczytny cel zbierał. Złodzieje rozkradli kraj a później taki Owsiak wmówił, że ci sami okradzeni Polacy mają zrzucić się na coś, co powinno być sfinansowane przez państwo. Ktoś, kto wierzy, że robił to bezinteresownie to naiwniak. Zobaczcie czemu służy ta cała orkiestra.

   • Tolerancyjny jak Owsiak i ta jego hołota. Ci, którzy najgłośniej krzyczą o tolerancji są najbardziej nietolerancyjnymi. Podobnie wygląda kwestia demokracji. Demokracji nie ma bo nie wygrali ich kumple.

 1. Te komentarze są nie zbędne nie piszecie jak nie wiecie nawet co nie ktõrzy na temat nie piszą żenada ludzie ogarnięcie się stała się tragedia a wy takie głupoty piszecie że brak słõw żenada 😡😡😡😡

 2. Ciekawe, dlaczego ten malkontent, który ciągle pisze, że przyjechało za dużo wozów strażackich nie napisał teraz, że było za dużo radiowozów 😀

 3. Gdzie jest administrator? Dlaczego pod artykułem jest włączona możliwość pisania komentarzy? Przecież tego syfu czytać się nie da. Tragedia się stała, jeden z braci nie wyjdzie zza kratek przez długie lata, drugi być może tego nie przeżyje (na gnieźnieńskiej stronie jest napisane, że ofiara jest w stanie krytycznym). To tragedia dla obu rodzin: partnerek, rodziców, być może i dzieci (jeśli je mieli). Nie mieszkam tam, nie wiem co było przyczyną tej sprzeczki i dlaczego tak się to skończyło, ale na miłość boską skończcie z dywagacjami typu „to wina PIS”, „to przez Tuska” mieszając w to jeszcze Owsiaka i księży… Ja po ludzku współczuje tej rodzinie dla której to niewyobrażalna tragedia, która zmieni życie tejże rodziny już na zawsze.

  • Na Facebooku to gwiazdy internetu nazwiskami nawet rzucają. Jednak niektóre „Dżesiki” nie powinny mieć dostępy do internetu.

 4. Ludzie radni burmistrzowie co sie dzieje ulice Gniezna nowe nawierzchnie a u nas lepia placki czy wy nie umiecie wspolpracowac z powiatem zajrzyjcie dzisiaj do Gniezna co ulica klada nowe nawierzchni czy Trzemeszna naprawde na nic nie stac kto sie zajmuje nad czuwaniem chodnikow jak te ulice wygladaja nie mowcie ze wina PISU bo teraz rzadzi nie z PISU wstyd az plakac sie chce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj