Strona główna Kultura Spotkanie z kapitanem Jackiem Podgórskim

Spotkanie z kapitanem Jackiem Podgórskim

3807
5

Dom Kultury w Trzemesznie zaprasza na spotkanie z kapitanem Jackiem Podgórskim, żeglarzem, podróżnikiem, fotografem.

Będzie to kolejny wieczór z cyklu „Cafe Kultura”. Wydarzenie już w kolejny piątek, 24 stycznia, o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Jacek Podgórski urodził się 22 sierpnia 1953 r. w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Swoją życiową pasję odnalazł w żeglarstwie, gdzie przepracował ponad 20 lat jako opiekun jachtów i kapitan. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu rejsów szkoleniowych, turystycznych, rejsów z młodzieżą, oraz rejsów dla osób niepełnosprawnych, w tym dla niewidomych.

Żeglował na Bałtyku, Morzu Śródziemnym, Atlantyku, u wybrzeży Wysp Kanaryjskich i Wysp Zielonego Przylądka. Pływał na wodach archipelagów: Azory, Małych Antyli i Wysp Dziewiczych.

5 KOMENTARZE

  1. Czy mozna tez zrobic spotkanie o wedkarstwie pewnie kilka osob by przyszlo pprozmawiac o nowinkach itp mamy w Trzemesznie kilka osob co moga przekazac wiedze itp pokazac.swoj sprzet oraz.nauczyc duzo a noze by tak zrobic jakies kollo wedkarskie i np jak wiazac.haczyki uzbrajac sprzet itp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj