Strona główna Różne Remont dworca jeszcze nie teraz

Remont dworca jeszcze nie teraz

5288
18

Dwa lata temu Polskie Koleje Państwowe poinformowały o planach gruntownego remontu budynku dworca w Trzemesznie. Jako termin rozpoczęcia prac podawano pierwszy kwartał bieżącego roku.

W marcu – o czym informowaliśmy – PKP jako termin rozpoczęcia remontu wskazały maj. Jak można zauważyć, roboty jednak nie ruszyły.

Jak nas poinformował Michał Stilger – rzecznik prasowy PKP S.A. – 30 kwietnia nastąpiło otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym. Okazało się, że najtańsza z czterech ofert przekracza szacunkową wartość środków przeznaczonych na tę inwestycję.

Po przeanalizowaniu tych ofert spółka podejmie dalsze decyzje” – informuje rzecznik.

Gotowa jest już wizualizacja dworca. Zamieszczamy ją poniżej.

18 KOMENTARZE

      • Choćby nie wiem jak piękny był efekt końcowy, mam – uzasadnioną zresztą – obawę, że w niekrótkim czasie ściany nowo oddanej inwestycji będą pomazane flamastrami etc. Taka smutna polska rzeczywistość.

  1. Wszystko pieknie wyglada ale mam pytanie czy ten dworzec bedzie zima ogrzewany bo jesli nie to ten remont bedzie do kitu gdyz sciany nie ogrzewane wiemy wszyscy co sie z nimi dzieje wilgoc robi swoje.

  2. Pewnie, że świetnie wygląda. Tylko czy nie jesteście naiwni? Wizualizacja parku i sceny też ładnie wygladała – a co jest? Wizualizacja placu św. Wojciecha też świetnie wyglądała – a co jest? Wizualizacja kostki na jezdni też świetnie wyglądała – a co jest? Wizualizacja jezdni na blokach też świetnie wyglądała a co jest? Wizualizacja Nivea też świetnie wyglądała – a co jest? Wizualizacja włodarzy gminy też świetnie wyglądała – a co jest? Wizualizacja…itd itp.

  3. Jestem zniesmaczony . Z tego wynika , że budynek UMiG nie zostanie przeniesiony do budynku dworca . Nie będzie linii tramwajowej no i burmistrza ominą wyjazdy służbowe koleją . A tak niewiele brakowało . SZKODA .

  4. Najpierw sie konczy jedno a potem zaczyna drugie a nie wszystko pozaczynane posrane i efektu nie widac no ale czesc parku ogrodzona to jest sukces no i oswietlony gdzie wioski czekaja za oswietleniem i nie moga sie doczekac czyzby maja czekac do kampani wyborczej to jest chore.

  5. zdjecie nr 6 – i oddajac sie zadumie w toalecie mozna poogladac pociagi jak jezdza a i podrozni mogą poogladac ciebie np chyba ze wizualizacja obejmuje lustro Veneckie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here