Strona główna Polityka Poseł udzielił odpowiedzi hodowcom

Poseł udzielił odpowiedzi hodowcom

2797
7

Przedstawiciele hodowców, którzy 1 marca spotkali się z posłem Tadeuszem Tomaszewskim, otrzymali oficjalną odpowiedź na zadane wówczas pytania.

Przypomnijmy, że uczestnicy spotkania zarzucili parlamentarzyście Lewicy głosowanie za niekorzystną dla nich ustawą, zwaną „Piątką Kaczyńskiego”.

Treść odpowiedzi załączamy |TUTAJ|.

T. Tomaszewski poinformował również, że każda osoba zainteresowana jego działalnością może zapoznać się z nią na stronie www.tadeusztomaszewski.pl.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

7 KOMENTARZE

 1. Panie posle z lewicy nie owijaj kota w bawelne i wine na pis bo wy zescie tezglosowali za piatka Kaczynskiego dotyczaca zwierzat futerkowych i nie broncie sie teraz tylko brac wine na klate

 2. Podsumowując. Pan poseł jest tak czy tak za likwidacją branży, która nie korzysta z żadnych publicznych pieniędzy. Kłuje bogactwo, oj kłuje. Pan Poseł sobie pisze o jakiś odszkodowaniach. I kto w to uwierzy? Sam napisał, że w trakcie spotkań z towarzyszami poruszał kwestię strat i co z jego gadania wyszło?
  Nic. Towarzysz Włodzimierz żółty sweterek zarządził dyscyplinę i dzielny poseł z Wielkopolski zagłosował jak partia kazała.
  PiS też zarządził dyscyplinę i kilkunastu posłów w tym Poseł Dolata zagłosowali przeciwko dyscyplinie. I co Pan na to powie? Można były zagłosować zgodnie z interesem rolników? Jak widać można. Tylko trzeba mieć przysłowiowe j. j.
  Może sobie Pan gadać, pisać i tłumaczyć. Towarzysze medialni z Warszawki i dużych miast mają w czterech literach to co mówi prowincja. Oni chcą zamknąć polskie gospodarstwa. Wystarczy posłuchać tej nawiedzonej Spurek dla której mleko to efekt gwałtu.

  • Odszkodowania, 500 plusy może tak do roboty? Nauczyliście się zebrać o pieniądze tu unia dofinansuje tu rząd da i tak kombinatorstwo się szerzy.

  • Dyscyplinę trzeba wprowadzać bo żeście tacy leniwi dyscyplina głosowania czyli każdy oddaje głos po uprzednim zapoznaniu się ze sprawa. Takie to dziwne? Niezrozumiałe?

   • no ale ze jak Pana Jurka tak porobili ? znany Czemeszenski BYZMESmen ? no nie wierze i co teraz gdzie dalej isc ? pozostaje tylko do Kaczora pojechac
    Panie Jurku co tera ?? Strak i blokada Czemeszna ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj